Jokia paslaptis, kad pasaulyje siaučiant koronavirusui skaudžiai nukentėjo begalė žmonių – tarp jų ir muzikos verslo atstovai. Visgi Loreen prisipažino, kad pastarieji metai jai buvo neblogi, skelbia expressen.se. Kadangi planuoti koncertinių turų buvo beveik neįmanoma, savo dėmesį ji skyrė naujų dainų įrašinėjimui.

„Dabar jaučiuosi gerai. Šiek tiek panikavau, kai tiek daug žmonių iš mūsų industrijos krizės metu prarado savo darbus“, – prisipažino atlikėja.


Visgi 37-erių dainininkė pasiguodė, kad ji, kaip ir daugelis kitų žmonių šiuo metu, jau seniai galėjo apkabinti savo tėvus bei artimuosius.

„Aš buvau išėjusi pasivaikščioti su jais, tačiau laikėmės saugaus atstumo. Be to, anksčiau aš būdavau fiziškai aktyvi, tad man skauda sielą, kai šiuo metu tokia būti negaliu“, – pasakojo Loreen.


Visgi atlikėja pabrėžė, kad nors ir labai pasiilgo įprasto gyvenimo bei koncertų, ji supranta, kad kol užsikrėsti virusu rizika bus aukšta, tol būtina pasisaugoti.

Apie naujus vėjus atlikėjos karjeroje byloja ir jos socialiniai tinklai. Instagrame, kur Loreen seka 151 tūkst. žmonių, dainininkė dalijasi ne tik trumpais kūrybiniais anonsais, bet ir asmeninio gyvenimo akimirkomis.


Nuotraukose matyti, kad Loreen per kelerius metus yra ne kartą pakeitusi šukuoseną. „Eurovizijos“ gerbėjams ji iki šiol atmintyje išlikusi kaip tamsių ilgų ir vėjyje besiplaikstančių plaukų savininkė. Be to, ilgą laiką jos skiriamuoju bruožu buvo tankūs kirpčiukai. Tačiau dar visai neseniai ji džiaugėsi itin trumpų plaukų šukuosena.


Visgi nuo vasaros Loreen grįžo prie kiek įprastesnio savo įvaizdžio, tačiau jį paįvairina savo plaukus supindama į įvairaus storio kasytes.


Delfi primena, kad 2012 m. „Euroviziją“ nugalėjusi atlikėja Loreen yra koncertavusi ir Lietuvoje. Švedų kilmės dainininkė savo pasirodymą surengė Kaune, „Žalgirio“ arenoje.

Muzikinę karjerą Loreen pradėjo 2004 m. sudalyvavusi muzikiniame konkurse „Idol“, kuriame užėmė 4 vietą. Vėliau su grupe „Rob'n'Raz“ išleido singlą „The Snake“. Paskui Loreen buvo pristabdžiusi muzikinę veiklą, dirbo renginių prodiusere. 2011 m. ji išleido singlą „My Heart Is Refusing Me“, kuris Švedijos muzikos topuose pasiekė 9 vietą. 2012 m. Loreen su Thomas G:son ir Peter Boström sukurta trance stiliaus daina „Euphoria“ laimėjo Švedijos nacionalinę atranką į „Euroviziją“, o vėliau – ir patį „Eurovizijos“ konkursą.