Los Andžele L. Birkheadas parodė dukrai keletą A. N. Smith priklausiusių daiktų, puikiai pažįstamų tiems, kurie domėjosi žvaigždės gyvenimu ir karjera, rašoma portale „People“.

„Dannielynn visiškai nesitikėjo, kad pamatys šiuos daiktus. Tai buvo staigmena, – kalbėjo L. Birkheadas specialios laidos eteryje. – Ji, kaip ir jos motina, yra labai geros širdies. Manau, ją pradžiugins šie daiktai.“

Vardijant asmeninius A. N. Smith daiktus, kuriuos duktė neseniai išvydo, galima paminėti piešinius, šeimos nuotraukas, taip pat keletą įsimintinų drabužių, pavyzdžiui, suknią, kurią S. N. Smith vilkėjo, kai tuokėsi su amžinatilsį naftos magnatu J. Howardu Marshallu II.

Anna Nicole Smith su vyru
Foto: Scanpix

„Tai daiktai, kuriuos aš ilgai saugojau, kad tau parodyčiau. Nori juos pamatyti?“, – klausia L. Birkheadas paauglės dukters.

Tėvas parodė dukrai ne tik motinai priklausiusius daiktus, bet ir nuotrauką, nufotografuotą per vieną iš judviejų pasimatymų.

„Tai marškinėliai su „Blondie“. O čia – pasimatymas. Matai, kas tas šaunus vaikinas?“ – klausia L. Birkheadas dukters, rodydamas nuotrauką iš pasimatymo.

„Nagi, liaukis. Juk sakiau, kad nustotum“, – kartoja Dannielynn besijuokdama.

„O ji galvojo, kad aš šaunus“, – toliau nepiktai erzina dukrą L. Birkheadas.

„Pokalbiai apie Anną Nicole suteikia nemažai džiaugsmo, – kalbėjo L. Birkheadas. – Aišku, buvo daug laimės akimirkų, bet buvo ir nuopuolių.“

„Anną turime prisiminti kaip išskirtinę asmenybę, kaip tikrai nuoširdų, rūpestingą žmogų. Kaip gražią moterį, mylėjusią savo gerbėjus ir savo šeimą“, – pridūrė jis.

Anna Nicole Smith dukra Dannielynn Birkhead su tėvu Larry Birkheadu
Foto: Scanpix

Per apsilankymą Teksase Larry ir Dannielynn susitiko su geriausia A. N. Smith vaikystės drauge Jo McLemore.

„Esi savo mamos kopija. Atrodai lygiai kaip ji“, – konstatavo J. McLemore pirmą kartą pažvelgusi į mirusios bičiulės dukterį.

Netrukus visa trijulė nuvyko į „Jim's Krispy Fried Chicken“ – vietinį restoraną, kuriame J. McLemore ir A. N. Smith kitados dirbo.

„Aš čia dirbau, o ji kasdien ateidavo ir užsisakydavo didelę porciją gėrimo, bet visada atrodydavo liūdna, – prisiminė J. McLemore. – Tik kai pradėjo čia dirbti, kaipmat pasidarė guvesnė.“

„Labai gerai prisimenu, kaip mudvi susėsdavome ir žiūrėdavome pro langą į pravažiuojančius automobilius, – pridūrė J. McLemore. – Ji man atrodė tobula, tobulo veido. Iš jai vis sakydavau, kad yra neišpasakytai graži.“


Speciali 20/20 transliacija, surengta praėjus 14-ai metų nuo A. N. Smith mirties, buvo skirta gerokai per anksti užgesusios žvaigždės – modelio, aktorės ir televizijos šou dalyvės – atminimui.

Anna Nicole Smith dukra Dannielynn Birkhead su tėvu Larry Birkheadu
Foto: Scanpix

„Ji buvo mergina iš nedidelio miestelio, net porą kartų pabuvojusi Aukščiausiajame teisme. Ji buvo „Playboy“ zuikutis, „Guess“ modelis ir aktorė, kilusi iš visiško užkampio Teksase. Tokio gyvenimo neįmanoma numatyti, bet toks jis buvo. Taip ji gyveno. Gyveno greitai ir plačiai“, – remiantis „ABC News“ publikacija yra sakęs L. Birkheadas.

„Ji įkvėpė galybę žmonių. Manau, kad net pakeitė daugybės gyvenimą. Štai kodėl galvoju, kad Annos Nicole žavesys anaiptol neišblėso ir dar ilgai neišblės“, – pridūrė L. Birkheadas.

Anna Nicole Smith mirė 2007-aisiais Holivude, Floridoje, esančiame viešbučių bei kazino komplekse „Seminole Hard Rock“. Įžymybės mirties priežastis – atsitiktinis vaistinių preparatų perdozavimas.

Prieš metus L. Birkheadą buvo galima išvysti naujame dokumentinio serialo „Hopelessly in Love“ epizode „Anna Nicole Smith and Larry Birkhead“.

Anna Nicole Smith dukra Dannielynn Birkhead su tėvu Larry Birkheadu
Foto: Scanpix

Specialios 20/20 laidos eteryje jis atskleidė, ką paskutinį kartą jam pasakė vienu ryškiausių „Playboy“ veidų tapusi moteris, rašo „Daily Mail“.

„Gavau nuo jos žinutę, kurioje prašė daugiau nebeįsimylėti. Dar ji atsiuntė verkiantį veiduką. Tada atsijungė. Toks buvo paskutinis mano ir jos pokalbis“, – papasakojo L. Birkheadas.

Kaip tik tada „Guess“ modelis laukėsi judviejų dukrelės Dannielynn. Moteris buvo išvykusi į Bahamas, kad atitoltų nuo publikos dėmesio.

„Stengiausi priversti ją sugrįžti iš Bahamų į Jungtines Valstijas ir ji buvo besutinkanti tai padaryti“, – sakė L. Birkheadas kanalo „Fox News“ žurnalistui.

„Vis dar palaikėme ryšį, o kai paskutinį kartą su ja kalbėjausi, ji demonstravo akivaizdų susidomėjimą tuometine mano veikla. Pasakiau, kad vykstu į turą su kantri atlikėja. Ji panoro kuo daugiau apie ją sužinoti“, – pasakojo L. Birkheadas.

„Klausė, kas ta moteris, kaip ji atrodo. Tai buvo vienas iš atvejų, kai ją apėmė šioks toks pavydas. Ji net apsiverkė“, – prisiminė L. Birkheadas.

„Būtent tą dieną ji atsidūrė intensyvios terapijos palatoje. Tai buvo didžiulio sielvarto pasekmė. Ir mūsų duktė gimė taip anksti, kadangi tuo metu ji jautėsi labai sukrėsta“, – sakė L. Birkheadas.

Kaip tik tada ir buvo išsiųsta žinutė „Tik vėl neįsimylėk“.

Dannielynn Birkhead gimė 2006 m. rugsėjo 7 d.

Praėjus trims dienoms staiga mirė dvidešimtmetis A. N. Smith sūnus. Jo mirties priežastis – netyčinis perdozavimas.

Anna Nicole Smith su sūnumi
Foto: Scanpix

Jisai dar spėjo aplankyti ligoninėje gulėjusią motiną ir ką tik gimusią Dannielynn.

L. Birkheadas ir A. N. Smith susipažino 2003-iaisiais Kentukio derbyje. Praėjus metams jie vėl susitiko tame pačiame derbyje ir tąkart įsimylėjo.

„Nesitikėjau, kad Anna Nicole, galėjusi turėti ką tik panorėjusi, susidomėtų manimi“, – vėliau prisiminė L. Birkheadas.

Po kurio laiko juodu pasirodė Nebraskoje vykusiame renginyje.
„Tai nebuvo toks renginys, per kurį žengiama raudonuoju kilimu. Tada pamačiau ją natūralią, kartu su vaikais, ir ji pasirodė visiškai kitoks žmogus, – pasakojo L. Birkheadas. – Tai nebuvo gaivališkoji, ekscentriškoji Anna Nicole. Ji demonstravo nuoširdų atsidavimą ir nesielgė kaip televizijos žvaigždė.“

Pirmasis L. Birkheado ir A. N. Smith bučinys priminė kažką nerealaus.

„Pirmąjį kartu praleistą vakarą Anna pasakė tikinti, kad esu angelas, pasiųstas jai pagelbėti“, – kalbėjo L. Birkheadas.

2005-aisiais pora išvyko atostogų, bet reikalai ėmė prastėti, kadangi L. Birkheadas neretai matydavosi su bičiule, labai panašia į Marilyn Monroe.

„Manau, kad Anna ėmė pavyduliauti, ji jautė konkurenciją“, – samprotavo L. Birkheadas.

Poros santykiai tai atsinaujindavo, tai vėl nutrūkdavo. Galop A. N. Smith pastojo.

Pasak L. Birkheado, A. N. Smith buvo pastojusi ir anksčiau, tačiau patyrė persileidimą. Tikriausiai taip nutiko dėl vis sušlubuojančios moters sveikatos.

Anna Nicole Smith
Foto: Scanpix

„Ją ištikdavo priepuoliai, kamuodavo migrenos, rankų tinimas, o dėl krūtų implantų – nugaros skausmai“, – vardijo L. Birkheadas.

„Ji visada ką nors vartodavo. Man tai nuo pat pradžių atrodė keista, todėl vis klausinėdavau, kodėl ji geria šitiek vaistų. Ji atsakydavo, kad man to nesuprasti, ir patikindavo, kad viskas tiesiog puiku, bet man vis tiek tai kėlė nerimą“, – pasakojo L. Birkheadas.

Pradėjusi lauktis Dannielynn, A. N. Smith pasikonsultavo su gydytoju, bet jis pasakė, kad reikia ir toliau vartoti vaistus, kitaip, esą, gali įvykti persileidimu pasibaigsiantis priepuolis.

A. N. Smith prisakė L. Birkheadui niekam neprasitarti apie nėštumą.
„Niekam negalėjau nieko sakyti, mat ji šventai tikėjo, kad nėščios lieknėjimo tabletes reklamuojančios moters vaizdas žmonėms jokiu būdu nepatiktų“, – prisiminė būsimo kūdikio tėvas.

Galima priminti, kad tuo metu A. N. Smith garsėjo kaip lieknėjimo papildų reklaminis veidas.

„Mane tai varė iš proto. Ne vieną mėnesį turėjome tylėti“, – prisipažino L. Birkheadas.

Žvaigždės advokatas Howardas K. Sternas pasirūpino, kad paparacų užfiksuoti kadrai, kuriuose A. N. Smith ir L. Birkheadas leidžia laiką kartu, nepatektų į viešumą.

L. Birkheadas nurodė, kad jiedu su A. N. Smith yra kalbėję ir apie vedybas. Vis dėlto kalbos baigėsi kivirču ir A. N. Smith išvyko į Bahamas. Toks tad ir buvo paskutinis šios ryškios moters ir L. Birkheado tiesioginio bendravimo epizodas.

„Ji kalbėjo kaip pagal scenarijų. Sakė negrįšianti namo. Sakė, kad kūdikis, kurio laukiasi, – ne mano. Tie žodžiai smigo tarsi peilis“, – prisiminė L. Birkheadas.

Anna Nicole Smith
Foto: Scanpix

Visgi jie ir toliau bendravo.

A. N. Smith mirė nuo vaistų perdozavimo Floridos viešbučio numeryje. L. Birkheadas apie tai sužinojo iš reportažo, transliuoto per televizorių odontologo kabinete.

„Puoliau viską neigti. Kartojau, kad galiu tai sutvarkyti, kad tuojau sėsiu į lėktuvą ir viską sutvarkysiu“, – prisiminė L. Birkheadas tuometinę savo savijautą.

Kovo mėnesį Bahamose įvyko A. N. Smith laidotuvės.

„Buvo graudu į ją žiūrėti. Ji buvo aprengta rausva suknia, jos galvą puošė tiara. Mums buvo pasakyta, kad jeigu norime, galime ką nors parašyti ir įdėti į jos karstą. Raštelyje aš pažadėjau jai, kad rūpinsiuosi mudviejų dukra. Taip pat išvardijau, ką mudu veikėme, kas mudu džiugino, kokių dainų klausydavome. Kai viską suminėjau, įdėjau raštelį į karstą. Netrukus karstas buvo nuleistas. Štai tokia buvo pabaiga.“

Pagalba turintiems priklausomybių
Norėdami gauti pagalbos kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar artimiausią Priklausomybės ligų centrą:
Respublikinis priklausomybės ligų centras (RPLC)8 5 213 7274info@rplc.lt
RPLC Vilniaus filialas8(52)137808vilnius@rplc.lt
RPLC Kauno filialas8(37)333255kaunas@rplc.lt
RPLC Klaipėdos filialas8(46)415025klaipeda@rplc.lt
RPLC Šiaulių filialas8(41)522488siauliai@rplc.lt
RPLC Panevėžio filialas8(45)582673panevezys@rplc.lt
Anoniminių alkoholikų draugija+370 685 05191/info@aalietuvoje.org
Pilnų namų bendruomenė+370 698 73005infopnb.lt