Kaip praneša „The Sun“, šią liūdną žinią pranešė vyro dukros Hannah ir Lucy.

„Su didžiuliu liūdesiu pranešame, kad mūsų mylimas tėtis, kapitonas Tomas Moore‘as mirė. Mes esame labai laimingos, kad galėjome su juo praleisti paskutines gyvenimo akimirkas. Praleidome valandų valandas su juo besikalbėdamos apie vaikystę ir mūsų motiną. Dalinomės džiaugmu ir ašaromis. <...> Jis buvo neįtikėtinai puikus tėvas ir senelis, ir jis liks amžinai mūsų širdyse.“

Apie ta, kad „kapitonas Tomas“ serga, jo tviterio paskyroje taip pat pranešė jo duktė Hannah Ingram-Moore.

„Noriu visus informuoti, kad šiandien (sausio 31 d.) mano tėvą paguldė į ligoninę, – parašė ji. – Kelias pastarąsias savaites jį gydė nuo plaučių uždegimo, o praėjusią savaitę atliktas COVID-19 testas buvo teigiamas. Pasak H. Ingram-Moore, tėvas guli ligoninėje, tiesa, ne intensyviosios terapijos skyriuje. Ji dėkojo Bedfordo ligoninės gydytojams už puikią priežiūrą.

„Mes suprantame, kad visi linkės jam sveikatos. <...> Pranešime, kai turėsime naujos informacijos“, – parašė ji.

Pernai balandį prieš 100-ąjį savo gimtadienį T. Moore nuėjo 100 ratų savo galiniame namų kieme ir taip surinko Jungtinės Karalystės nacionalinei sveikatos priežiūros tarnybai 37 mln. eurų.

Vėliau T. Moore gavo net 125,000 atvirukų iš viso pasaulio su gimtadienio sveikinimais.

Jam parašė ir princas William, Kate Middleton, britų futbolo žvaigždė Harry Kane ir karalienė Elžbieta II. Pernai liepą Vindzoro pilyje karalienė Elžbieta suteikė T. Moore'ui riterio titulą.