Įdomu tai, jog ši fotosesija vyko dar rudenį, joje nematyti jokių įprastų šventinių atributų. Nuotraukos autorius - fotografas Mattas Porteousas. Šeima fotografuota prie paprasčiausios malkinės jų rezidencijoje Norfolke. Spėjama, kad taip garsioji šeima siunčia pasauliui žinią, jog šiemet Kalėdos bus kitokios - ramios, paprastos ir be jokios pompastikos.


Oficialią nuotrauką kalėdiniam atvirukui paviešino ir princas Charlesas su žmona Camilla. Joje taip pat nesijaučia kalėdinė dvasia, atvirkščiai - pora įsiamžino apsupti gėlynų, drugelių bei bičių.


Iki šiol buvo įprasta, jog princas Williamas su žmona Kate Middleton bei jųdviejų atžalomis kalėdinį laiką leisdavo karalienės Elžbietos II mėgstamame Sandringeme. Ten susirinkdavo ir monarchės vaikai, ir anūkai su šeimomis. Tačiau siautėjant koronaviruso pandemijai šiemet karališkoji šeima sulaužys tradicijas, nesusitiks ir laikysis karantino reikalavimų. Be to, vienas iš narių išvyko gyventi už Atlanto. Princas Harry su Meghan Markle bei sūnumi Archie Kalėdas šiemet sutiks savo naujuose namuose Los Andžele.

Kaip jau buvo skelbta anksčiau, Britų karališkoji šeima jau susipažino su COVID-19 iš arti. Virusu buvo užsikrėtę abu pretendentai į sostą - princas Charlesas bei jo sūnus Williamas.