37 metų Pippa ir jos 45 metų sutuoktinis pirmosios atžalos susilaukė 2018 metų spalį, sūnui duotas Arthuro vardas. Kaip ir sesuo, Pippa pirmagimį gimdė šv. Marijos ligoninės „Lindo“ sparne – būtent ten pasaulį išvydo visi trys Kate ir princo Williamo vaikai.

Kate sesuo, besilaukdama pirmosios atžalos, išliko itin aktyvi. Su „Waitrose Weekend“ skaitytojais ji vėliau pasidalino pasakojimu, kad jos pirmagimis jau seka mamos pėdomis ir lanko kūdikių sporto salę.

„Dabar, kai Arthurui vienuolika mėnesių ir jis žymiai mobilesnis, ieškau vis naujų veiklų, kuriomis galėtume užsiimti kartu“, – 2019 metų spalį pasirodžiusiame straipsnyje teigia Pippa.

„Man nepakanka vien parke stumdyti vežimėlį. Mūsų vietinis kūdikių sporto klubas tapo tikru išsigelbėjimu. Čia daugybė pramogų mažiausiems, pilna minkštų objektų, žaidimo kilimėlių, sūpuoklių, tramplynų. Visko, ko tik gali prireikti mažųjų ugdymui“, – džiaugiasi Pippa.

Pippa teigia, kad mažasis Arthuras ten ne tik gauna visą reikiamą fizinį lavinimą, bet ir lanko specialias pamokėles, kur ugdomai judesiai, pusiausvyra ir galia.

„Šioje aplinkoje mažasis Arthuras sudegina labai daug energijos, lavina fizinius įgūdžius. Taip pat pastebėjau, kad kiekvieno apsilankymo metu vis auga ir jo pasitikėjimas savimi“, – gerų žodžių sūnaus veiklai negailėjo K. Middleton sesuo.

Pippa ir Jamesas susituokė 2017 metų gegužę. Šventėje dalyvavo ir mažieji princas George‘as ir princesė Charlotte.

Vienas šaltinis anksčiau PEOPLE sakė, kad Pippa ir jos vyras pasirengę susitupėti, labai nori vaikų ir ramaus šeimos gyvenimo.

Praeitais metais savo merginai Alizee Thevenet pasipiršo ir Kate bei Pippos brolis Jamesas. Dėl koronaviruso vestuves pora nusprendė kuriam laikui atidėti.