Kaip praneša portalas new.sky.com., atlikėjas Johnas Legendas socialiniuose tinkluose rašė: „Sveikiname išrinktąjį prezidentą Bideną ir viceprezidentę Harris! Dėkojame, kad pasirinkote tarnauti šaliai šiuo iššūkių kupinu metu“.

Tuo tarpu garsus rašytojas, daugybės knygų autorius Stephenas Kingas pakomentavo trumpai, tačiau poziciją išsakė aiškiai.

„Tai viena geriausių dienų mano gyvenime“, – rašė jis.

Pokalbių laidų vedėja Ellen DeGeneres taip pat neslėpė džiaugsmo: „Šiandien – istorinė diena. Sveikinu išrinktąjį prezidentą ir viceprezidentę“.

View this post on Instagram

A post shared by Ellen DeGeneres (@theellenshow) on Nov 7, 2020 at 9:49am PST

Tuo tarpu Kim Kardashian, kurios vyras Kanye Westas taip pat dalyvavo JAV prezidento rinkimuose, socialiniuose tinkluose publikavo J. Bidono bei K. Harris nuotrauką – vietoj žodžių moteris įrašą papuošė trimis širdelėmis.

Visame pasaulyje puikiai žinoma atlikėja Pink tviteryje rašė: „Ši žinia mane privertė nubraukti ašarą. Apėmė tikras palengvėjimas dėl savo šalies. Džiaugiuosi už Kamala Harris, ji – tikras įkvėpimas moterims. Ši šalis turi dar daug ką nuveikti kartu. Melsiuos,kad mes kartu tai padarytume.“

View this post on Instagram

My heart is full

A post shared by P!NK (@pink) on Nov 7, 2020 at 5:50pm PST

Pasisakė ir atlikėja Demi Lovato.

„Šiandien reikia švęsti ne prieš tuos, kurie priešinasi jūsų pažiūroms ir vertybėms. Šiandien reikia švęsti iš meilės – kovoti su neapykanta, kuri mus buvo apėmusi pastaruosius ketverius metus“, – rašė ji.

View this post on Instagram

Memes can be funny, but seriously ^^^^ 🙏🏼🙏🏼🙏🏼 #BidenHarris2020 💙🤍❤️

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on Nov 7, 2020 at 10:25am PST

Garsioji Lady Gaga „Instagram“ socialiniame tinkle sakė: „Joe Bidenai, Kamala Harris ir Amerikos žmonės – jūs ką tik atlikote vieną didžiausių gerumo ir drąsos žingsnių, kokį tik žmonija yra mačiusi.“