Po šiurpulingoms Helovino smagybėms skirto savaitgalio keturiasdešimtmetė aktorė paviešino savo atspindžio veidrodyje fotografiją. Reikia pasakyti, kad pozuodama su juodomis tamprėmis ir balkšvos spalvos palaidine kino žvaigždė iš Australijos atrodo tiesiog pritrenkiančiai, rašo „Daily Mail“.

Per Heloviną R. Wilson ir jos širdies draugas Jacobas Buschas buvo pasirūpinę šventę atitinkančiu įvaizdžiu. Apie pastangų rezultatus byloja neseniai paviešinta nuotrauka, kuriai pora pozuoja kaukolės motyvais išpieštais veidais.

View this post on Instagram

Thanks @michael @margotrobbie for a frightastic Halloween bash x
A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on Nov 1, 2020 at 5:41pm PST
View this post on Instagram

Happy Halloween Bu 🎃
A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on Oct 31, 2020 at 11:21pm PDT

Naujausia R. Wilson paviešinta nuotrauka - jau iš Meksikos, kur pajūryje aktorė pozuoja pasipuošusi maudymosi kostiumėliu.

View this post on Instagram

Hola Mexico 🇲🇽 with @annachi.wilson 🩱: @magicsuitswim
A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on Nov 3, 2020 at 5:47am PST

Su J. Buschu aktorė susipažino 2019-aisiais, o pora tapo nuo tų metų rugsėjo. Išties rimtą pobūdį judviejų santykiai įgavo, kai R. Wilson sugrįžo į Jungtines Valstijas.

Minėtina, kad nuo tada, kai sulieknėjo, komedijos „Aukšta klasė“ („Pitch Perfect“) žvaigždė tapo gerokai išradingesnė besirinkdama drabužius.

View this post on Instagram

Just call me: RONA (Warrior Princess) ...destroying ‘rona wherever I go 😝
A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on Oct 31, 2020 at 9:15am PDT

„Kai pradėjo savo „Sveikatos metų“ kelionę ir pasikeitė, mada jai tapo tikru nuotykiu. Dabar ji jaučia aistrą matuotis įvairesnius modelius ir nesibaimina net rizikingų sprendimų“, – sakė portalo „People“ kalbintas šaltinis.

Iki trokštamo svorio aktorei liko atsikratyti 8 kg.

View this post on Instagram

🦁
A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on Oct 19, 2020 at 7:26pm PDT

„Dėkoju visiems, reiškusiems palaikymą per mano „Sveikatos metų“ kelionę. Vakar vakare, tiesdama ranką link saldainių, pasakiau sau „Ne“ ir išgėriau butelį vandens. Iki tikslo liko atsikratyti 8 kilogramus. Tikiuosi, kad iki metų galo pavyks juos numesti“, – parašė aktorė „Instagram“.

Kiek anksčiau R. Wilson buvo sakiusi, kad jos svajonių svoris – 75 kilogramai. Nepaisydama nuolatinių sunkumų ir pagundų, moteris iš visų jėgų stengiasi sveikai atsikratyti tiek svorio, kiek yra užsibrėžusi.

View this post on Instagram

A post shared by Rebel Wilson (@rebelwilson) on Sep 26, 2020 at 9:54am PDT

„Net jei prie tikslo artėjate labai iš lėto, jokiu būdu nesustokite – rezultatas vertas pastangų“, – parašė ji šalia naujausios savo nuotraukos.

„Kasdien bent minimaliai pasistenkite. Žinau, kad pasitaiko ypač sunkių dienų, kai norisi viską mesti, kai progreso nebuvimas tiesiog varo į neviltį. Visgi galų gale pavyksta pasidžiaugti. Taigi, kokie jūsų tikslai šiems metams?“

„Nuoširdžiai prisipažinsiu, kad mano „Sveikatos metų“ misijos tikslas buvo pasiekti 75 kilogramų svorį. Taip pat stengiuosi, kad dar iki metų pabaigos startuotų mano filmo gamyba. Ir viena, ir kita reikalauja kasdienių pastangų. Nuolatos tenka grumtis su kliūtimis, tačiau aš stengiuosi, kiek galiu,“ - sakė aktorė.

Nuotraukų albume - ankstesnė R. Wilson išvaizda: