Energingasis tėtis ir jo mylimoji dar prieš gimdymą dalijosi vaizdo įrašu, kuriame parodė, kad atsakingo ir sudėtingo momento galima laukti su pačia geriausia nuotaika ir net... šokant.

„Priimamajame stengiamės padėti jai ateiti į pasaulį. Aš jau pradedu galvoti, kad ji nenori manęs pamatyti“, – likus parai iki gimdymo instagrame šmaikštavo Gianluca.

Na, o antradienio vakarą, pagaliau sulaukęs mažylės, tėtis pasidalijo miela jų trijulės nuotrauka ir paliko jautrų prierašą.

„Ji su mumis. Mudu su Sharon esame laimingi galėdami pranešti, kad šįryt gimė. mūsų dukra Blu Jerusalema Vacchi. Ačiū Dievui, ji sveika ir mes ją mylime labiau nei savo pačių gyvenimus“, – pasidžiaugė tėtis.

View this post on Instagram

A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on Oct 26, 2020 at 11:24am PDT


Pora susipažino prieš porą metų vieno iš verslininko muzikinių klipų filmavimo aikštelėje. Milijonierius prisipažįsta, kad jį tiesiog pribloškė „neįtikėtinai seksuali“ Sharon.

Nors Gianluca ir sakė, kad modelis iš pradžių vaidino sunkiai prieinamą, galiausiai ji pasidavė: „Ji tikrai mane iš pradžių kaip reikiant prikankino. Tas tiesa. Maniau, kad jau tą patį vakarą įsipainios į mano kerų žabangas, bet labai klydau“.

Paklaustas apie 27 metų skirtumą, verslininkas atsakė, kad jam tai nesvarbu: „Manęs tai visai nejaudina. Nors barzda jau pražilusi, mano entuziazmas kaip penkiolikmečio“.

Sharon pridūrė: „Gian tarsi atversta knyga, iš kurios kiekvieną dieną išmokstu ko nors naujo. Energijos ir polėkio jam tikrai galėtų pavydėti penkiolikmečiai“. Gianluca pajuokavo, kad reikėtų jį lyginti su aštuoniolikmečiu, nes nuo tada jau galima vairuoti.

Gianluca ir Sharon buvo prisipažinę, kad dar neplanavo tapti tėvais, tačiau yra labai laimingi ir nekantriai laukė šeimos pagausėjimo.

Iš ankstesnių santykių Gianluca turi dukrą Ginevrą Mavillą, ji gimė 2002 metų liepos 6 dieną Italijoje. Prieš tai italas mezgė santykius su supermodeliu Giorgia Gabriele, tačiau 2017 metais jų keliai išsiskyrė.