„Trumpam grįžau į 1983-uosius. Kai man buvo 11-ka, mėgdavau apsirengti tėčio batais, švarku ir laimėtais diržais. Tuomet dar tik svajodavau tapti profesionaliu imtynininku. Vienintelis drabužis, kurį buvau pamiršęs užsisegti – sportinė liemenėlė. Nagi, krūtine, pavėluosi į mokyklą“, – šmaikštavo karjeros aukštumų pasiekęs D. Johnsonas.

Dwayne'as Johnsonas
Foto: Instagramas

Dwayne‘o tėtis Rocky Johnsonas mirė šiemet, sulaukęs 75-erių. Kanadiečio imtynininko žvaigždė pakilo 1983-aisiais, kai jis prisijungė profesionalaus pramoginių imtynių ringo WWE kovotojų.

„Tėti, labai norėčiau dar vieno šanso tau pasakyti, kaip tave myliu prieš tau iškeliaujant į kitą pusę. Tačiau tu dingai taip greitai, be jokio įspėjimo. Staigiai dingai ir nebegrįši. Man labai skauda. Bet žinau, kad tai tik skausmas ir jis praeis“, – atsisveikindamas su tėčiu socialiniuose tinkluose rašė Dwayne‘as.

Praėjusią savaitę aktorius pasidalijo dar viena praeitį menančia nuotrauka, kuri buvo užfiksuota kasmetinės mokyklinukų fotosesijos metu.

Dwayne'as Johnsonas
Foto: Instagramas

„Jokiu būdu šis vyrukas neišaugs į seksualiausią planetos vyrą“, – juokdamasis rašė aktorius, primindamas apie tai, kad 2016-aisiais žurnalas „People“ jam įteikė seksualiausio metų vyro titulą.