Santuokos, vaikai ir skyrybos

2003 m. Alizee ištekėjo už kolegos prancūzų atlikėjo Jeremy Chatelaino. Pora susituokė Las Vegase, Nevados valstijoje 2003 m. lapkričio 6 d. Savo vedybas jie išlaikė paslaptyje iki 2004 m. vasario mėn. Šis faktas iškilo į viešumą, kai žurnalas „Voici“ paskelbė straipsnį ir prie jo pridėjo jų santuokos sertifikato kopiją. Pora turi dukrą Annily, kuri gimė 2005 m. balandžio 28 d.

Alizee labai siekia privatumo, tačiau nuo 2011 m. ėmė atviriau žiniasklaidai pasakoti apie savo asmeninį gyvenimą ir santykius.

Alizee
Foto: Vida Press

Santuoka su J. Chatelainu iširo 2012 m. pradžioje.

Po skyrybų, 2013 m. rudenį Alizee susipažino su Gregoire‘u Lyonnet – jie kartu dalyvavo realybės šou „Danse avec les stars“ („Šok su žvaigždėmis“). Pora pradėjo draugauti po kelių pasimatymų, o 2016 m. birželio 18 d. susituokė. Šiuo metu jiedu gyvena Paryžiuje.

Alizee ir jos vyrui šis ruduo ypatingas – jie švenčia 7 metų kartu sukaktį. Pora 2019 m. susilaukė dukters Maggy.

View this post on Instagram

A post shared by Alizée Lyonnet (@alizeeofficiel) on Jun 26, 2020 at 12:33am PDT

Dalyvaudami šokių projekte Alizee ir Gregoire džiugino žiūrovus, puikiai šoko ir laimėjo šį konkursą.

Dar jiems dalyvaujant projekte, gerbėjai spėliojo, ar jie netapo pora. Galiausiai įsimylėjėliai nebeslėpė savo santykių.

„Mes elgėmės nuoširdžiai, nesistengėme vaidinti... Taip, šeštadieniais būdavome savotiškame burbule, vieni pasaulyje. Tada vėl pamilau šokius“, – viename interviu teigė Alizee.

Netrukus pora susituokė Korsikoje. Kartu jie įkūrė savo šokių studiją.

Dainininkė aktyviai dalyvauja socialiniuose tinkluose, mielai dalinasi džiugių jų gyvenimo akimirkų nuotraukomis ir videoreportažais.

2018 m. vestuvių poros metų sukakties proga Alizee pasidalino su 760 000 sekėjų nespalvota nuotrauka iš vestuvių dienos, kurioje ji ir sutuoktinis šypsodamiesi išeina iš bažnyčios.

View this post on Instagram

A post shared by Alizée Lyonnet (@alizeeofficiel) on Jun 17, 2020 at 10:51pm PDT

Alizee yra sakiusi, kad Gregoire – geriausias vyras pasaulyje.

Šeimyninė laimė dar sustiprėjo, kai jiems gimė duktė.

View this post on Instagram

A post shared by Alizée Lyonnet (@alizeeofficiel) on May 24, 2020 at 12:07pm PDT

Alizee vaikystė ir išsilavinimas

Alizee Jacotey gimė 1984 m. rugpjūčio 21 d. Ažaksjo mieste, Prancūzijos Korsikos saloje, po Liūto ženklu. Scenoje yra žinoma kaip Alizee, o draugai ją vadina Lilli.

Nors Alizee yra vienintelė dukra savo tėvų šeimoje, tačiau ji turi jaunesnį brolį. Nuo ankstyvos vaikystės ją domino šokis – būdama 4 m. Alizee jau mokėjo šokti. Vėliau ji įstojo į Monique Mufraggi šokių mokyklą ir joje mokėsi iki 15 m.

Ji visuomet traukė aplinkinių dėmesį. Būdama 11 m. Alizee laimėjo Prancūzijos oro linijų surengtą konkursą, ir jos vardu buvo pavadintas oro linijų lėktuvas.

Mergina yra „AC Ajaccio“ (Korsika) sirgalė ir kartą buvo pakviesta pradėti vieną iš jų rungtynių.

View this post on Instagram

A post shared by Alizée Lyonnet (@alizeeofficiel) on Apr 28, 2019 at 12:20am PDT

Alizee karjera

Alizee karjera prasidėjo po dalyvavimo televizijos šou „Graines de Star“ 1999 m. Šou ji atliko Jennifer Lopez dainą „Waiting for Tonight“ ir Axelle Red dainą „Ma Priere“. Televizijos šou ji iškovojo pirmąją vietą ir tapo daugiausiai vilčių teikiančia rytojaus žvaigžde.

1999 metais po pasirodymo televizijos šou, ją ėmė globoti prancūzų muzikos pasaulio veteranai Mylene Farmer ir Laurent‘as Boutonnat. Jiedu prodiusavo 2000 m. pasirodžiusį Alizee albumą „Gourmandises“, kuris jai padėjo įsitvirtinti šou pasaulyje. Ypač išpopuliarėjo debiutinis Alizee singlas „Moi ...Lolita“.

2003 m. ji išleido antrąjį albumą, „Mes Courants Electriques“.

Ketvirtas jos albumas „Une enfant du siecle“ buvo išleistas 2010 m. kovo mėn., penktas albumas „5“ – 2013 m., o po metų ji išleido šeštą studijinį albumą „Blonde“.

View this post on Instagram

A post shared by Alizée Lyonnet (@alizeeofficiel) on Dec 16, 2018 at 6:05am PST

Po „Alizee En Concert“ ir „Psychedelices“ sėkmės ji užmezgė bendradarbiavimą su „Universal Music“ ir išleido albumą „Tout Alizee“, kuris užkopė į 62 vietą Meksikos albumų 100-uke. Vėliau ji pasirodė keliuose prancūzų kanaluose.

Alizée šokis iš „J‘en Ai Marre“ įkvėpė „Blizzard Entertainment“ labiausiai parduodamo žaidimo „World of Warcraft“ naktinių elfų šokį.

Seksualios nuotraukos

Mergina yra pozavusi fotografams apsivilkusi tik bikinį. Taip pat yra nemažai kitokių seksualių jos nuotraukų. Alizee tapo seksualiausiu 2011 m. modeliu, internetinėse svetainėse galima rasti daug gundančių jos kadrų. Tačiau ji niekada nėra pozavusi nuoga. O komentuodama įvairiuose internetiniuose puslapiuose figūruojančias nuotraukas, kuriose ji neva pozuoja apsinuoginusi, dainininkė sako: „Jos akivaizdžiai suklastotos. Tokių nuotraukų internete pilna, šią problemą patiria daugelis kitų atlikėjų. Tai absurdiška. Gyvenime niekada nesu pozavusi nuoga.“

Merginai buvo bandoma priklijuoti blogos mergaitės etiketę, tačiau to padaryti nepavyko, nes jos manymu, ji pernelyg kukli.

View this post on Instagram

A post shared by Alizée Lyonnet (@alizeeofficiel) on Oct 25, 2018 at 1:58am PDT

„Niekada nesu vartojusi narkotikų, negeriu, nerūkau, ir nors iš pradžių man norėjo įpiršti blogos mergaitės įvaizdį, bet nieko neišėjo, nes aš tiesiog per kukli. Nežinau, kaip gyvena blogos mergaitės, kaip jos išlaiko tokį įvaizdį. Aš buvau auklėta kitaip. Galbūt dabar tai kažkiek kenkia mano įvaizdžiui, bet žvelgiant iš ilgalaikės perspektyvos, taip geriau. Noriu pramogų pasaulyje išsilaikyti ilgai.

Honorarai ir turtas

Alizee užsidirbo nemažai pinigų per savo dainininkės ir šokėjos karjerą. Ypač sėkminga jos kaip atlikėjos karjera – iš jos ji uždirbo didžiąją dalį savo turto.

„Celebrity Net worth“ duomenimis (2018 m.), Alizee turtas vertinamas apie 50 mln. dolerių (apie 42 mln. eurų).

View this post on Instagram

A post shared by Alizée Lyonnet (@alizeeofficiel) on Jul 25, 2017 at 10:57am PDT

Apdovanojimai ir pasiekimai

Alizee yra gavusi daug apdovanojimų muzikos arenoje. Ji buvo išrinkta geriausia 2000/2001 m. atlikėja. Vėliau jai buvo įteiktas „Prix Vincent Scotto“. Ji taip pat yra tapusi „Prancūzijos metų atradimu“. Tarp kitų apdovanojimų – „Metų singlas“, „Geriausia tarptautinė pop atlikėja“, „Geriausia prancūziška metų daina“, „Geriausia metų šokėja“, „Geriausias tarptautinis hitas, išleistas ne JAV“ ir kt.

Nors Alizée yra dainininkė, bet jai labiau patinka šokti, ji gana įgudusiai šoka klasikinį šokį, džiazą, baletą, čečiotką ir flamenko.

View this post on Instagram

A post shared by Alizée Lyonnet (@alizeeofficiel) on Jun 9, 2018 at 1:07am PDT