Trys karališkosios poro atžalos uždavė gamtos istorikui, TV laidų vedėjui serui Davidui Attenborough klausimų apie gamtą.

Pirmiausia 7 m. George'as paklausė: „Kokiai gyvūnų rūšiai greičiausiai gresia išnykimas?“ Gamtos istorikas atsakė, jog tikisi, kad daugiau jokia gyvūnų rūšis neišnyks. Paskui 5 m. Charlotte paklausė: „Man patinka vorai. Ar jums patinka vorai?“ Jis atsakė, kad vorai jam patinka.

View this post on Instagram

A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on Sep 26, 2020 at 2:30pm PDT


Galiausiai 2 m. Louisas paklausė: „Kokie gyvūnai jums labiausiai patinka?“ D. Attenborough atsakė, kad jam labiausiai prie širdies yra beždžionės. Pirmą kartą paviešintas filmuotas reportažas, kuriame kalba visi – George'as, Charlotte ir Louisas.

Neseniai Kensingtono karališkieji rūmai išpublikavo princo Williamo, K. Middleton ir trijų jų vaikų nuotrauką Kensingtono soduose. Po ja buvo parašyta: „Visa šeima nori apsaugoti gamtą, jie palaiko vienas kitą, kovojant su vienu iš didžiausių iššūkių, su kuriuo susidūrė mūsų planeta. Jie darbuojasi ir vardan prestižiškiausio aplinkosaugos prizo istorijoje labui, daugiau detalių paskelbsime kitą savaitę.“

Sprendžiant iš videoreportažo, trys vaikai jau seka savo tėvų filantropų pėdomis.

View this post on Instagram

We've got some questions for you, @DavidAttenborough...🌍🕷️🐒
A post shared by Duke and Duchess of Cambridge (@kensingtonroyal) on Oct 3, 2020 at 5:59am PDT