W. Milleris yra ne tik garsus aktorius, bet ir kovotojas už LGBT bendruomenės teisės bei sąmoningumo apie psichikos sveikatą didinimą, skelbia distractify.com. Nieko nuostabaus, kad gerbėjai nori žinoti visas jo asmeninio gyvenimo smulkmenas.

Kalbama, kad jis susitikinėja su aktoriumi Luke’u Mcfarlane’u. W. Milleris yra nelinkęs atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą, bet, remiantis turimomis žiniomis, jį ir kanadietį aktorių Thomasą Luke’ą Mcfarlene’ą romantiški santykiai sieja nuo 2007-ųjų.

40-ies metų amžiaus T. L. Mcfarlene’as labiausiai žinomas dėl savo vaidmens televizijos kanalo ABC seriale „Broliai ir seserys“ („Brothers & Sisters“), kuriame įkūnija Scotty Wandellą.

Teigiama, kad aktoriai buvo pora dar tada, kai nė vienas iš jų viešai nebuvo prisipažinęs esąs gėjus (T. L. Mcfarlene’as tai padarė 2008 m., W. Milleris – 2013-aisiais). Anksčiau W. Milleris neva draugavo su aktoriumi Kristofferiu Cusicku ir Holivudo fotografu Marku Liddellu. Savo seksualinę orientaciją jis atskleidė neįprastu būdu.

2013 m. aktorius buvo pakviestas dalyvauti Sankt Peterburge rengiamame tarptautiniame kino festivalyje. Jis atsisakė dėl Rusijoje priimtų įstatymų prieš LGBT teises, o paskui paviešino savo laišką ir visam pasauliui prisipažino esąs gėjus.

„Ne kartą lankiausi Rusijoje, be to, mano protėviai yra kilę iš šios šalies, todėl labai norėčiau priimti kvietimą, – laiške rašė vyras. – Vis dėlto kaip gėjus turiu atsisakyti. Rusijos vyriausybės elgesys su gėjais ir lesbietėmis man kelia didelį susirūpinimą. Situacija yra visiškai nepriimtina, todėl negaliu švaria sąžine dalyvauti šventiniame renginyje, organizuojamajame šalyje, kur tokiems žmonėms kaip aš metodiškai atimama teisė gyventi ir viešai mylėti.“

Tiek W. Milleris, tiek T. L. Mcfarlene’as nerimavo, kaip žinia apie seksualinę orientaciją paveiks jų karjeras. Kanadietis prisipažino esąs gėjus savo šalies laikraščiui „Globe and Mail“ ir pareiškė: „Nežinau, kas nutiks profesijos atžvilgiu. Jaučiu tokią baimę, tačiau iš tikrųjų neturėčiau dėl to per daug sukti galvos, nes tai yra mano tiesa.“ Prieš draugystę su W. Milleriu T. L. Mcfarlene’as buvo poruojamas su serialo „Grei anatomija“ aktoriumi Theodore’u Raymondu Knight'u.

Laimei, abu aktoriai toliau sėkmingai dirba Holivude ir turi galybę juos mylinčių gerbėjų visame pasaulyje, o W. Milleris tęsia kovą su netolerancija.

Prieš kelerius metus jis susilaukė kritikos dėl neva priaugto svorio. Tuomet „Kalėjimo bėglių“ žvaigždė pasinaudojo proga pakalbėti apie psichikos sveikatą ir papasakojo, kad jį kamavo gili depresija. W. Millerio teigimu, nuotraukos buvo padarytos labai seniai, kai jis buvo pasiekęs dugną.

Jis viešai pakomentavo situaciją socialiniuose tinkluose ir prisipažino, jog 2010 m. buvo linkęs į savižudybę, o vienintelis būdas užsimiršti ir prasiblaškyti buvo maistas. Garsenybė nurodė, kad šios nuotraukos atspindi stiprybę, išgijimą ir atlaidumą, bei pasiūlė patarimų kamuojamiems psichologinių problemų.

Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnybaTelefono numerisDarbo laikas
Jaunimo linijaBudi savanoriai konsultantai 8 800 28888I-VII, visą parą
Vaikų linijaBudi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui)Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366I-VII, visą parą
Vilties linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centrasKonsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
Sidabrinė linijaBudi savanoriai konsultantai 8 80080020I-V, 8.00-20.00
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.ltAtsako per 36val.
„Jaunimo linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/laiskaiAtsako per 2 darbo dienas
„Vilties linija“Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.comAtsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.ltAtsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijosRašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.ltAtsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiemsRašyti el. paštu: laukiam@artimiems.ltAtsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Darbo laikas: I, III, V 16.00–20.00 Visa papildoma informacija – puslapyje www.klausau.lt Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.