„Visada norėjau pasinaudoti savo žinomumu, kad galėčiau kalbėti su kūno kultu susijusiomis temomis, tačiau niekada nepasakojau apie savo problemas ir kovą su mitybos sutrikimais. Labai nejauku prisipažinti, net ir patiems artimiausiems draugams ar šeimos nariams, ką jau kalbėti apie likusį pasaulį. Bijojau prisipažinti turinti mitybos sutrikimų, tačiau galiausiai sukaupiau drąsą ir viliuosi, kad mano atvirumas galbūt kam nors padės. Žinau, kad tokių problemų turi daug žmonių, bet jos pasilieka už uždarų durų“, - teigia Charli.

Šokėja atsiprašė savo sekėjų, jeigu kada savo turiniui panaudojo dainą, nepagalvojusi, kad jos „žodžiai gali sukelti neigiamų emocijų“ ir pabrėžė „niekada nenorėjusi niekam pakenkti ar įskaudinti“.

„Visiems, kurie turi panašių sunkumų, noriu pasakyti, kad žinau – kai kurios dienos sunkesnės nei kitos. Turite žinoti, kad nesate vieni. Svarbu apie tai kalbėtis ir prašyti pagalbos, o tos pagalbos tikrai sulauksite. Kartais mums visiems prireikia kitų. Visus myliu ir linkiu stiprybės“, - parašė socialinių tinklų garsenybė ir pasidalino nuoroda į Nacionalinės mitybos sutrikimų asociacijos puslapį internete.

View this post on Instagram

A post shared by charli d’amelio (@charlidamelio) on Aug 3, 2020 at 3:20pm PDT

Charli D‘Amelio jau anksčiau užsiminė apie bėdas dėl kūno dismorfijos ir „prastų mitybos įpročių“, tuomet ji kalbėjo apie patyčias internete.

„Vieni iš pačių skaudžiausių komentarų, kuriuos teko skaityti apie save, skamba taip: „Ji dabar dar storesnė nei prieš mums ją išgarsinant“, „ji baisi“. Kažkodėl žmonėms nepatinku. Visi tiek įžeidūs komentarai apie mano figūrą, kūno sudėjimą kerta labai skaudžiai, nes pati turi problemų dėl kūno įvaizdžio, kenčiu nuo kūno dismorfijos, turiu prastų mitybos įpročių. O to juk niekas nežino. Tokie dalykai skaudina visus be išimties, kad ir kas bebūtum. Per savaitę gaunu šimtus tūkstančių neapykantos persisunkusių komentarų – tai labai sunku“, - yra sakiusi „TikTok“ žvaigždė.

View this post on Instagram

A post shared by charli d’amelio (@charlidamelio) on Jul 28, 2020 at 10:07am PDT

Charli D‘Amelio tuo metu apie šias problemas užsiminė ir instagrame: „Mane patyčios lydi visą gyvenimą. Situacija nepasikeitė ir per praeitus metus. Dalinuosi savo istorija, nes žinau, kiek daug mano sekėjų turi panašių problemų. Neapykanta skaudina. Gyvenime išmokau svarbią pamoką: jeigu kaupsite savyje visą tą neapykantą, sau pakenksite žymiai labiau nei kam nors atvėrę širdį ir paprašę pagalbos. Nereikia kentėti vienam. Paramos ir palaikymo reikia visiems“.

Gegužę Charli D‘Amelio PEOPLE apie kovą su neigiamomis emocijoms internete sakė: „Manau, kad darau gerą darbą – kuo daugiau apie tai kalbu, tuo paprasčiau kitiems prabilti apie savo jausmus. Dalindamasi savo patirtimi, padrąsinu taip elgtis ir kitus. Noriu visiems pasakyti, jog jaustis blogai yra normalu, o problemas reikia spręsti“.

View this post on Instagram

A post shared by charli d’amelio (@charlidamelio) on Jul 6, 2020 at 1:20pm PDT