Sero Eltono Johno žmoną Renate Blauel ištiko panikos priepuolis karalienės Elžbietos, princesės Margaret ir princo Andrew akivaizdoje, rašoma paviešintuose teismo dokumentuose.


Teigiama, kad princesė Margaret pasiteiravo R. Blauel apie kažkokį E. Johnui priklausantį paveikslą, tačiau žvaigždės žmona „nieko negalėjo pasakyti“ apie meno kūrinį. Ji labai „susinervino ir pradėjo panikuoti“, nurodyta dokumentuose, sudarančiuose moters 3 mln. svarų sterlingų ieškinį buvusiam vyrui.

Rašoma, jog tuomet R. Blauel pertraukė diskusiją tarp E. Johno ir karalienės Elžbietos ir paprašė pagalbos, o tada išėjo į kitą kambarį. Ji nepaaiškino savo vyrui, kodėl taip pasielgė, tačiau „jam turėjo būti akivaizdu, kad R. Blauel pasišalino dėl nerimo“.

Ši informacija paaiškėjo tik dabar, kai R. Blauel pateikė dokumentus aukštesniajam teismui, reikalaudama E. Johno atlyginti moralinę žalą, kurią šis galimai padarė viešai aptarinėdamas jųdviejų santuoką. Tačiau tai ne vienintelė slapta santuokos detalė, paaiškėjusi tik dabar.


Buvusi pora susitarė po skyrybų neviešinti detalių apie savo santykius. R. Blauel teigė troškusi gyventi ramų privatų gyvenimą. Taip pat ji pridūrė, kad buvusio vyro knygoje „Me, Elton John“ aprašomi jųdviejų santykiai bei kai kurios biografinio filmo „Rocketman“ scenos vėl sukėlė visuomenės susidomėjimą ja.


R. Blauel advokatas Adamas Wolanskis sakė, kad seras E. Johnas žinojo apie moterį kamuojančią „depresiją ir nerimą“.

Dokumentuose taip pat rašoma, jog R. Blauel mėgino nusižudyti, kai dainininkas vos trečią medaus mėnesio San Tropeze dieną pareiškė, jog iš santuokos nieko gero neišeis.

Moteris atskleidė perdozavusi tablečių, E. Johnui pareiškus, kad nori nutraukti medaus mėnesį ir grįžti namo. R. Blauel buvo nuvežta į ligoninę, kur gydytojai jai išplovė skrandį. Remiantis teismui pateiktais dokumentais, populiarusis atlikėjas net neaplankė ligoninėje gulėjusios žmonos. Buvusi E. Johno sutuoktinė tvirtina, kad kai tik buvo išleista iš ligoninės, dainininkas ją nuvežė tiesiai į oro uostą. Tiesa, byla dar nepasiekė teismo.


Šiandien sero E. Johno advokatė Jenny Afia padarė atskirą pareiškimą ir „MailOnline“ sakė: „Eltonas visada gerbė jos privatumą ir gerbs ateityje. Yra daugybė įrodymų, jog jųdviejų santuoka buvo pagarbi, o E. Johnui ir R. Blauel išsiskyrus, jie pastaruosius 30-imt metų bendravo šiltai, pagarbiai ir garbingai. Teismui pradėjus nagrinėti bylą paaiškės, kad šiuo laikotarpiu Renate savo buvusiam vyrui parašė ne vieną meilų laišką.“


„Taip pat mus stebina tas faktas, jog šis ieškinys yra paremtas privatumo pažeidimu, nors Renate jį pateikė viešai (o juk galėjo tai padaryti konfidencialiai). Toks elgesys iš esmės prieštarauja ieškinio pagrindui. Akivaizdu, kad tikrasis ieškinio tikslas – išmelžti didelę pinigų sumą iš E. Johno ir viešai suteršti jo vardą pramanais“, – pridūrė ji.


R. Blauel advokatas patvirtino, kad moteris pateikė reikalingus dokumentus, praneša „The Guardian“. Vyras atsisakė smulkiau paaiškinti, kodėl jo klientė kreipėsi į aukštesnįjį teismą po šitiek metų tylos, tačiau viliasi, jog „viską pavyks išspręsti taikiai“.


Praėjusiais metais išleistoje autobiografijoje E. Johnas aprašė savo agoniją po skyrybų su R. Blauel ir patirtus sunkumus stengiantis susitaikyti su savo seksualine orientacija.


„Sudaužiau žmogaus, kurį mylėjau ir kuris mane besąlygiškai mylėjo, širdį. Žmogaus, kuriam neturėjau jokių priekaištų, – rašo jis. – Nepaisant skausmo, nebuvo jokio pykčio. Po skyrybų daug metų žurnalistai vis išdygdavo prie jos durų, kai man kas nors nutikdavo, ir laukdavo, kol ji ims drabstytis purvais, tačiau veltui. Ji niekada manęs neapjuodino – liepdavo jiems palikti ją ramybėje.“


Taip pat knygoje atlikėjas teigia, kad po skyrybų su R. Blauel beveik nebendravo: „Kai išsiskyrėme, mačiau ją vieną kartą... Kai surogatinė motina pagimdė man vaikų, pakviečiau Renate į savo namą „Woodside“, nes norėjau, kad ji su jais susipažintų, norėjau ją pamatyti, norėjau, jog ji būtų mūsų gyvenimo dalis, o mes – jos. Bet ji nenorėjo, o aš ir neverčiau. Turiu gerbti jos jausmus.“

Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnyba Telefono numeris Darbo laikas
Jaunimo linija Budi savanoriai konsultantai 8 800 28888 I-VII, visą parą
Vaikų linija Budi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111 I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui) Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277 II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linija Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366 I-VII, visą parą
Vilties linija Pagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123 I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centras Konsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555 I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
„Sidabrinė linija“ – draugystės pokalbiai, emocinė ir informacinė pagalba vyresnio amžiaus žmonėms. Budi profesionalūs konsultantai 8 80080020 www.sidabrinelinija.lt pasikalbekime@sidabrinelinija.lt I-V 8.00-22.00, VI-VII 11.00-19.00
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“ Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.lt Atsako per 36val.
„Jaunimo linija“ Registruotis ir rašyti svetainėje: https://jaunimolinija.lt/lt/pagalba/pagalba-pokalbiais-internetu/ Pokalbiai internetu (angl.chat) Kasdien nuo 18 iki 24 val. Emocinė parama elektroniniais laiškais "Jaunimo linijoje" neteikiama
„Vilties linija“ Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.com Atsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“ Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.lt Atsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijos Rašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.lt Atsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiems Rašyti el. paštu: laukiam@artimiems.lt Atsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Messenger ar Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Visa papildoma informacija – puslapyje www.krizesiveikimas.lt. Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (24)