Savaitgalį šešių vaikų mama paviešino nemažai nuotraukų, įskaitant keletą mielų kadrų, kuriuose užfiksuotos septynerių metų amžiaus dvynukės Estere ir Stella. Viename iš jų Estere pozuoja mėgaudamasi grynu oru, kitame Stella demonstruoja ryškiai raudonas lūpas, skelbia people.com.

Tiesa, viena nuotrauka gali labai nepatikti ne tik gerbėjams, bet ir kovojojams prieš narkotikus. Popmuzikos karalienė paviešino kadrą, kuriame ji laiko lėkštę, pilną, marihuanos, o burnoje laiko, kaip manoma, suktinę. Komentaruose internautai svarstė, ar taip elgtis normalu 6 vaikų mamai, kuri turėtų būti pavyzdys ne tik atžaloms, bet ir milijonams gerbėjų visame pasaulyje.

View this post on Instagram

Welcome to Jamaica..........🇯🇲🇯🇲🇯🇲💛 #birthday #leo @ahla_malik
A post shared by Madonna (@madonna) on Aug 16, 2020 at 7:48pm PDT

Vakaro linksmybėms pasibaigus, garsioji dainininkė taip pat pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota, kaip ji, A. Williamsas ir Estere sėdi supamuosiuose krėsluose. Madonna paskelbė ir nemažai asmenukių, kuriose įamžintas jos „po gimtadienio pavargęs kalės veidas“.

62-ojo gimtadienio linksmybės prasidėjo praėjus vos kelioms dienoms po to, kai vyriausiasis atlikėjos sūnus Rocco Ritchie atšventė 20-ąjį gimtadienį.

„Su gimimo diena, Rocco“, – socialiniame tinkle parašė besididžiuojanti mama ir paviešino per pastaruosius du dešimtmečius su sūnumi padarytų nuotraukų. „Kaip tie 20-imt metų taip greitai prabėgo? – retoriškai paklausė ji ir pridūrė. – Myliu tave labiau, nei gali įsivaizduoti.“

Madonna dar turi 23-ejų metų amžiaus dukterį Lourdes Leon, 14-os metų amžiaus sūnų Davidą Banda ir 14-os metų amžiaus dukrą Mercy James.
Šiais metais garsenybė patyrė įvairių sužalojimų, dėl kurių buvo priversta atšaukti daugelį koncertinio turo „Madame X“ pasirodymų, kol galiausiai gastrolės buvo nutrauktos dėl koronaviruso.

Gegužės mėnesį, netrukus po žinutės apie jos kraujyje rastus koronaviruso antikūnus, Madonna prisipažino koncertinio turo metu sunegalavusi.

„Daugiau nei prieš septynias savaites Paryžiuje koncertavau sirgdama, kaip ir daugelis mano grupės narių, – rašė ji. – Tada manėme, jog tiesiog susirgome labai smarkiu gripu. Ačiū Dievui, kad dabar esame gyvi ir sveiki.“

Pagalba turintiems priklausomybių
Norėdami gauti pagalbos kreipkitės į savo šeimos gydytoją ar artimiausią Priklausomybės ligų centrą:
Respublikinis priklausomybės ligų centras (RPLC)8 5 213 7274info@rplc.lt
RPLC Vilniaus filialas8(52)137808vilnius@rplc.lt
RPLC Kauno filialas8(37)333255kaunas@rplc.lt
RPLC Klaipėdos filialas8(46)415025klaipeda@rplc.lt
RPLC Šiaulių filialas8(41)522488siauliai@rplc.lt
RPLC Panevėžio filialas8(45)582673panevezys@rplc.lt
Anoniminių alkoholikų draugija+370 685 05191/info@aalietuvoje.org
Pilnų namų bendruomenė+370 698 73005infopnb.lt