„Yra keletas vaizdo įrašų, kai kurie iš jūsų juos jau matė. Kai man buvo maždaug devyneri, aš maniau, kad tyčiotis iš žmonių ir akcentų yra smagu. Man nuoširdžiai gėda, aš tikrai labai galiuosi dėl savo veiksmų. Tokių sprendimų, kuriuos priėmiau tada, aš tikrai nepriimčiau dabar“, – rašė M. Ziegler.

„Tai, ką aš, būdama jaunesnė, laikiau paiku humoru, iš tiesų buvo netašytas ir rasiniu atžvilgiu nejautrus elgesys. Gyvenime mes visi padarome klaidų, tačiau augdami ugdome save ir mokomės būti geresni“, – tęsė M. Ziegler.

Kaip rašo eonline.com, buvusi realybės šou „Dance Moms“ žvaigždė aiškino, kad „kai augi visų stebimas, atsiranda savų iššūkių“. Tačiau mergina teigė, kad, nepaisant to, ji yra pasiryžusi rodyti „gerą pavyzdį“ savo gerbėjams.

„Viliuosi, kad man atleisite. Taip pat viliuosi, kad suvoksite, jog aš tikrai užaugau ir dabar jokiu būdu taip nebesielgčiau“, – tikino šokėja ir aktorė.

Paauglių žvaigždė taip pat prašė savo gerbėjų, kad šie būtų nusiteikę pozityviai ir nejustų vieni kitiems neapykantos.

„Žinau, kad kai kurie iš jūsų esate įskaudinti ir mano atsiprašymo galite nepriimti. Tačiau aš noriu visų jūsų paprašyti, kad vieni su kitais elgtumėtės gerai, taip pat ir socialiniuose tinkluose. Nėra reikalo pulti vienas kitą ar mėginti mane apginti. Nenoriu, kad kažkas patirtų patyčias. Manau, jog visi mes galime pasimokyti iš mano klaidų ir skleisti meilę šiais laikais, kai to labiausiai reikia“, – teigė M. Ziegler.

View this post on Instagram

recharging

A post shared by maddie 🦋 (@maddieziegler) on Mar 17, 2020 at 5:29pm PDT


Maddie ne vienintelė atsiprašinėja dėl viešumon iškilusio ankstesnio elgesio. Jos jaunesnioji sesuo Mackenzie Ziegler šią savaitę tiesioginėje „Instagram“ transliacijoje („Instagram Live“) savo gerbėjams pasakojo besigailinti dėl savo elgesio praeityje.

„Dabar aš esu gerokai labiau išsilavinusi nei seniau. Aš tikrai labai galiuosi... Gailiuosi, kad įžeidinėjau juodaodžių bendruomenę. Dabar nė už ką su jais taip nebepasielgčiau. Jeigu jūs man neatleisite, aš puikiai suprasiu“, – mėgindama sulaikyti ašaras, „TikTok Room“ užfiksuotame įraše kalbėjo Mackenzie.

Pasak „TikTok Room“, Mackenzie dėl, kaip teigiama, išreikštų rasistinių užgauliojimų pirmą kartą atsiprašė liepą, tam pasirinkusi „Instagram Stories“. Tačiau išliko neaišku, dėl kokių konkrečiai praeityje išsakytų žodžių ji buvo kaltinama.

„Gailiuosi dėl savo praeities veiksmų. Atsiprašau, jei kažką įžeidžiau. Neturėjau tokių ketinimų. NESU rasistė. Nepritariu rasizmui. Atsiprašau, jei mane ne taip supratote. Stengiuosi kaip įmanydama“, – tvirtino Mackenzie.

Ji apibendrino: „Aš jus visus labai myliu ir viliuosi, kad galėsite mane suprasti. Prisiimu visišką atsakomybę už savo veiksmus“.

Kitoje „Instagram Story“ Mackenzie patikslino, kad nevartojo rasistinių įžeidinėjimų.

„NE, AŠ NESAKIAU TO ŽODŽIO. Bet atsiprašau už tai, kad juokiausi. Tai buvo buka, ir aš iš to pasimokiau. Tai buvo nejuokinga. Jaučiausi nejaukiai, todėl juokiausi. Tačiau tai nepateisina mano elgesio. Aš gailiuosi“, – teigė paauglė.