Neseniai ji lankėsi užmiestyje esančioje dizainerio Valentino Judaškino sodyboje. Kartu su dainininke čia taip pat viešėjo Aleksandras Buinovas ir prodiuseris Aleksandras Dostmanas su žmona. Internautai atkreipė dėmesį į A. Pugačiovos įvaizdį: ji vilkėjo madingą taškuotą žalios spalvos apdarą. Dainininkė taip pat išsiskyrė neįprasta šukuosena: plaukai buvo sukelti į viršų šukuosena atidengė žvaigždės kaklą ir ausis.

„Caraitė! Jums taip tinka!“, „Kokia įdomi šukuosena – tikrai nesvarbu, ką kiti pasakys“, „Svarbiausia, kad šalia draugai, o jūs esate laiminga“. Tokius komentarus po bendra nuotrauka paliko socialinių tinklų vartotojai.

Ala Pugačiova su draugais
Foto: Instagram

Nuotraukoje matyti, kad draugų kompanija yra geros nuotaikos. Gali būti, jog jie aptarinėjo neseniai nuskambėjusias A. Buinovo „laidotuves“ – internete buvo pasirodęs straipsnis šia tema. Naujiena pralinksmino dainininką – jis į šią situaciją pažvelgė su humoru. „Kitą dieną po laidotuvių atšventėme sekmadienį pas Judaškiną. Tegu Dievas visiems jums duoda sveikatos, mano draugai ir draugės! O jums ar teko kada nors būti palaidotiems gyviems?“ – šmaikštavo dainininkas.

View this post on Instagram

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on Apr 15, 2020 at 5:58am PDT

Kaip pažymi starhit.ru, A. Pugačiova paskutiniu metu dažnai eksperimentuoja su savo išvaizda: neseniai dainininkė smarkiai sulieknėjo. Dabar ji gali sau leisti dėvėti aptemptus drabužius ir puoštis madingomis suknelėmis. Tačiau scenos primadona nesivaržo pasirodyti ir be makiažo – 71-erių žvaigždė neretai skelbia vaizdus, kuriuose ji užfiksuota be makiažo, ir gali pasigirti savo išvaizda.

View this post on Instagram

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on May 20, 2020 at 7:20am PDT

Prieš kelias savaites A. Pugačiova taip pat paskelbė nuotrauką su V. Judaškinu. Tiesa, tada dainininkė buvo ilgais banguotais plaukais – šis įvaizdis jos sekėjams patiko mažiau. Daugumos nuomone, žvaigždei tuomet reikėjo „susišukuoti“ arba pasinaudoti stilisto paslaugomis.

A. Pugačiova niekada neslėpė, kad gulėsi po plastikos chirurgų peiliu: kartą jai tai vos nekainavo gyvybės, tačiau viskas baigėsi gerai. Nuo to laiko dainininkė atsargiau žvelgia į bet kokias išvaizdos korekcijas.

View this post on Instagram

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on Mar 29, 2020 at 8:17am PDT