Pranešama, kad buvęs E. Hurley mylimasis ir sūnaus Damiano tėtis sau gyvybę atėmė pirmadienį. Vyrui buvo 55-eri.

S. Bingo mirtį tiria Los Andželo policija.

TMZ skelbia, kad žinomas filmų prodiuseris sirgo depresija, kuri paūmėjo karantino metu, ilgesnį laiką neturint gyvo kontakto su kitais žmonėmis.

Elizabeth Hurley ir Steve'as Bingas
Foto: Vida Press

S. Bingas turėjo ne tik sūnų Damianą, bet ir dukrą. Kiros Bonder vyras susilaukė kartu su buvusia teniso žaidėja Lisa Bonder.

Prodiuseris ir žymioji aktorė E. Hurley susipažino 2000-aisiais, netrukus po to pora susilaukė sūnaus, kuriam jau 18-ika metų.

Netikėta mirtis stipriai paveikė ne tik garsaus vyro vaikus, bet ir jo buvusiąją. E. Hurley savo socialiniame tinkle pasidalijo jautria žinute ir archyvinėmis nuotraukomis, kuriose ji pozuoja su Steve'u.

View this post on Instagram

A post shared by Elizabeth Hurley (@elizabethhurley1) on Jun 23, 2020 at 3:03am PDT

„Man liūdna tikėti, kad mano buvusiojo Steve'o nebėra su mumis. Tai yra baisi pabaiga. Mūsų laikas kartu buvo labai laimingas ir dalinuosi šiomis nuotraukomis todėl, kad, nors išgyvenome sunkius laikus, svarbiausi yra geri, nuostabūs mielo, malonaus vyro prisiminimai.

Praėjusiais metais mes vėl tapome artimi. Paskutinį kartą kalbėjome per mūsų sūnaus 18-ąjį gimtadienį. Tai gniuždančios naujienos ir aš dėkoju visiems už gražias žinutes“, – instagrame rašė britų aktorė.

S. Bingas prodiusavo ir finansavo tokius filmus kaip Sylvesterio Stallone „Pašalinti Karterį“ ir Martino Scorsese muzikinė dokumentinė juosta „Šviesk šviesa“, be to, buvo 2003 komedijos „Ilgakojis Džekas“ scenarijaus bendraautorius.

Jis taip pat garsėjo tuo, kad investavo daugiau kaip 80 mln. dolerių (71,3 mln. eurų) į „Svajonių traukinį“ – maždaug pusę šio kalėdinio animacinio filmo biudžeto. 2004-ųjų juosta, kurios pagrindinį veikėją įgarsino T. Hanksas, visame pasaulyje uždirbo daugiau kaip 300 mln. dolerių (267,5 mln. eurų).

S. Bingas taip pat buvo garsus nekilnojamojo turto vystytojas, filantropas ir politinis donoras. Jis daug metų buvo Billo Clintono draugas ir rėmėjas, paskolino buvusiam JAV prezidentui savo privatų lėktuvą 2009-ųjų misijai į Šiaurės Korėją dviems amerikiečių žurnalistams išvaduoti.

Būdamas 18 metų S. Bingas paveldėjo maždaug 600 mln. dolerių (535 mln. eurų) iš savo senelio, nekilnojamojo turto magnato Leo S. Bingo, kurio vardu pavadintas Los Andželo apygardos meno muziejaus Bingo teatras.

Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnybaTelefono numerisDarbo laikas
Jaunimo linijaBudi savanoriai konsultantai 8 800 28888I-VII, visą parą
Vaikų linijaBudi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui)Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366I-VII, visą parą
Vilties linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centrasKonsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
Sidabrinė linijaBudi savanoriai konsultantai 8 80080020I-V, 8.00-20.00
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.ltAtsako per 36val.
„Jaunimo linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/laiskaiAtsako per 2 darbo dienas
„Vilties linija“Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.comAtsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.ltAtsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijosRašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.ltAtsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiemsRašyti el. paštu: laukiam@artimiems.ltAtsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Darbo laikas: I, III, V 16.00–20.00 Visa papildoma informacija – puslapyje www.klausau.lt Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.