Jausmingame vaizdo įraše, kue jiedu drauge pasveikino ne tik visas pasaulio mamas (daugelyje šalių praėjusį savaitgalį buvo švenčiama Motinos diena), bet ir pranešė džiugią žinią - jiedu taps tėvais.

View this post on Instagram

Happy mother’s day ❤️ We want to share something special.. @sharfonseca #gvlifestyle
A post shared by Gianluca Vacchi (@gianlucavacchi) on May 10, 2020 at 11:03am PDT


Tai bus pirmoji tiek G. Vacchi, tiek Sharon Fonseca atžala.

Prieš kurį laiką nuotaikingais ir seksualiais šokių vaizdo įrašais socialiniuose tinkluose išgarsėjęs italų verslininkas greitai pelnė geidžiamo pleibojaus etiketę. Daugelis jo gerbėjų tikrai turi ko pavydėti dabartinei jo mylimajai Sharon Fonsecai.

Neseniai socialiniame tinkle „Instagram“ Gianluca pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame įamžinta, kaip jis daugiau nei perpus jaunesnei Sharon įteikė prabangią gimtadienio dovaną. G. Vacchi jai padovanojo naujutėlį juodos spalvos visureigį „Range Rover“.

Panašu, kad dabar vyras yra laimingesnis nei bet kada ir savo moteriai negaili nei dėmesio, nei prabangių dovanų.

Šis vaizdo įrašas sulaukė daugybės paspaudimų „patinka“ ir susižavėjusių žinomo vyro gerbėjų komentarų. Daugelis stebėjosi tokiu dėmesio ženklu merginai. Panašu, kad susižavėjimo neslėpė ir pati Sharon. Pamačiusi brangų automobilį ji nesulaikė ašarų.

25-erių Sharon Fonseca – iš Venesuelos kilęs modelis, aktorė ir žurnalistė. Taip pat ją galima vadinti verslininke, nes jauna moteris jau turi savo papuošalų liniją ir milijono sekėjų būrį Instagrame.

Milijonierius G. Vacchi garsėja itin ekstravagantišku gyvenimo būdu, kurį demonstruoja socialiniuose tinkluose. Jis įvairiomis transporto priemonėmis šokinėja į baseiną, daug keliauja asmeniniu lėktuvu, demonstruoja ištreniruotą kūną ir jį nuolat supa figūringų gražuolių būrys.