Anksčiau šį mėnesį trijų vaikų mamos padarytose nuotraukose languotais marškiniais vilkintis mažylis užfiksuotas plačiai besišypsantis, informuoja people.com. Įdomu tai, kad marškiniai kažkokiu būdu liko švarut švarutėliai, nors princo plaštakos išterliotos dažais.

„Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė labai džiaugiasi galėdami pasidalyti penkiomis naujomis princo Louiso nuotraukomis jo gimtadienio išvakarėse“, – pareiškime nurodė Kensingtono rūmai.

Kaip ir milijonai Jungtinės Karalystės vaikų, princas Louisas demonstruoja savo meninius sugebėjimus, piešdamas vaivorykštės spalvomis, kad išreikštų padėką Nacionalinės sveikatos tarnybos darbuotojams ir kitam būtiniausiam personalui, kovojančiam su koronaviruso pandemija. Vienoje iš nuotraukų įamžintas jo delno atspaudas, kurį Louisas padarė su savo šešerių metų amžiaus broliuku princu George’u ir sesute princese Charlotte, kuriai kitą mėnesį sueis penkeri.

Karališkoji šeima izoliavosi ir šiuo metu laiką leidžia Norfolke esančiame užmiesčio dvare „Anmer Hall“.

Nors Louisas viešumoje kol kas rodosi rečiau nei jo broliukas ir sesutė, žiūrint į žavingąsias nuotraukas darosi akivaizdu, kad jam tikrai patinka būti dėmesio centre. Jauniausiasis 37-erių metų amžiaus princo Williamo ir 38-erių metų amžiaus K. Middleton vaikas savo gimtadienį švęs namuose su tėvais bei broliu ir seserimi.

Fotografuoti mėgstanti kunigaikštienė K. Middleton kasmet tradiciškai įamžina savo vaikus artėjančiam gimtadieniui pažymėti. Tiesa, naujausi kadrai labai skiriasi nuo praėjusių metų nuotraukų, kuriose vienerių metukų amžiaus princas Louisas rodo savo pirmuosius dantukus.

K. Middleton prisipažino, kad jai nelengva savo vaikams paaiškinti, kas yra karantinas. „Gyvename tai geriau, tai blogiau, kaip ir daugelis šeimų saviizoliacijoje. George’as yra gerokai vyresnis už Louisą, bet jie visi supranta, jog kažkas negerai, tai mane stebina, – teigė K. Middleton. – Žinoma, nenoriu per daug jų išgąsdinti ar per griežtai elgtis, bet visgi būtina tinkamai paaiškinti, kas vyksta.“

Be jokios abejonės, princas Louisas tikrai nesėdi namuose sudėjęs rankų, tačiau karališkajai porai dar reikia mokyti vyresniuosius vaikus.