Žiniasklaida nurodė, kad pagrindinio vaidmens seriale „Mano puikioji auklė“ atlikėjai pasidarė geriau, todėl medikai vėl ėmė taikyti intensyvų gydymą. Šaltinio teigimu, moters būklė leidžia ją reguliariai vežioti į kliniką atlikti chemoterapiją, taip pat pas neurochirurgus. Anksčiau dėl ligos susilpninto organizmo to padaryti nebuvo galima, praneša starhit.ru.

Žurnalistai taip pat tvirtina, kad ligoninėje praktiškai gyvena aktorės sutuoktinis Piotras Černyšovas. Čiuožėjas nuolatos būna šalia, padeda ją pervežti ir slaugyti.

View this post on Instagram

A post shared by @anna_zavorotnyuk on Apr 2, 2020 at 11:32pm PDT


Šią naujieną netiesiogiai patvirtino ir žvaigždės dukra Ana, kuri pradėjo aktyviau reikštis socialiniuose tinkluose ir asmeniniame tinklaraštyje parašė keletą jausmingų žinučių. Ana pareiškė, kad kovos iki galo, ir prisipažino, jog atsirado vilties spindulėlis.

Be to, ilgai trukusią tylą nutraukė ir A. Zavorotniuk. Ji pakomentavo Staso Michailovo žmonos žinutę: „Ina, širdingai dėkoju jums ir Stasui už dėmesį ir tokį šiltą sveikinimą! Man buvo labai malonu. Jūsų Nastia.“

Atkreipiame dėmesį, kad informacija apie tai, jog 49-erių metų amžiaus garsenybei buvo diagnozuotas smegenų vėžys, pasirodė praėjusių metų vasarą. Tada žvaigždė atšaukė iš anksto suplanuotus spektaklius, o vėliau apskritai prapuolė iš gerbėjų ir žiniasklaidos akiračio. Visus šiuos mėnesius žurnalistai ir internautai gauna tik skurdžią informaciją, kurios nuotrupas rankioja iš įvairių šaltinių.

View this post on Instagram

A post shared by @anna_zavorotnyuk on Oct 11, 2019 at 3:59am PDT


Galiausiai aktorės giminaičiams nusibodo spekuliacijos apie A. Zavorotniuk sveikatą ir jie ėmė skelbti trumpus komentarus apie jos savijautą, tačiau tai nepadėjo susidaryti viso vaizdo apie garsiosios moters sveikatos būklę.

Primename, jog P. Černyšovas daug dirbo visą sezoną, kad turėtų iš ko gydyti mylimąją. Čiuožėjas dalyvavo Tatjanos Navkos šou, o vieną pasirodymą net atliko su dukrele Mila, kuri gimė 2018 m. Anot gandų, A. Zavorotniuk pasirinko dirbtinio apvaisinimo procedūrą, kuri ir sukėlė onkologinę ligą.