Žiniasklaida skelbė, kad Harry su Meghan privačiu lėktuvu atskrido iš Kanados į Los Andželą prieš tai, kai šalys dėl koronaviruso protrūkio uždarė savo sienas.

Pora Kanadoje gyveno keletą mėnesių. Anksčiau šiais metais Harry ir Meghan supurtė britų karališkąją šeimą, kai paskelbė nusprendę nebeatstovauti britų monarchijai ir gyventi nepriklausomai.

„Esu didelis karalienės [Elizabeth II, Elzbietos II] ir Jungtinės Karalystės draugas ir gerbėjas“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė D. Trumpas.

„Buvo pranešta, kad Harry ir Meghan, palikę Karalystę, nuolat gyvens Kanadoje. Dabar jie persikėlė iš Kanados į JAV. Tačiau JAV nemokės už jų apsaugos užtikrinimą. Jie privalo mokėti!“ – rašė prezidentas.

Meghan užaugo Los Andžele, šiame mieste tebegyvena jos motina Doria Ragland (Dorija Ragland).

Buvusi aktorė M. Markle čia turi būrį draugų ir darbinių ryšių. Los Andžele ji galėtų atnaujinti aktorės karjerą.

Bendrovė „Disney“ ketvirtadienį paskelbė, kad M. Markle įgarsins naują juostą apie afrikinių dramblių šeimą.

Neseniai Harry buvo užkibęs ant dviejų rusų pokštininkų Aleksejaus Stoliarovo ir Vladimiro Kuznecovo, žinomų pseudonimais Leksusas ir Vovanas, kabliuko. Šie paskambino jam apsimetę švede klimato aktyviste Greta Thunberg ir jos tėvu. Per tuos pokalbius Harry pažėrė aštrios kritikos D. Trumpo klimato politikai.

Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė oficialiai karališkųjų pareigų nebeeis nuo kovo 31-osios.

Nors sutuoktiniai išsaugojo „Jo ir Jos Karališkosios Prakilnybių“ titulą, jiedu nusprendė juo nebesinaudoti.

Tuo pačiu princas prarado finansavimą iš JK biudžeto.