„Šiuo metu ji jokiomis aplinkybėmis vyro neišleidžia iš namų“, – „The Daily Mail“ sakė šaltinis iš karališkosios šeimos aplinkos.

Tai reiškia, kad Harry tikrai neskris lankyti 71 metų Jungtinės Karalystės kronprinco. Princas Charlesas šiuo metu yra saviizoliacijoje, jam pasireiškė silpni ligos simptomai, trečiadienį informavo Klarenso rūmai.

Jo 72 metų žmona Camilla virusu neserga – jos testas buvo neigiamas, bet laiką saviizoliacijoje ji leidžia kartu su sutuoktiniu poros nuosavybėje Škotijoje.

„Meghan sakė, kad Harry palaiko ryšį su tėvu. Žinoma, jis nerimauja. Anot Meghan, nerimauja abu, nes abu yra linkę veikti, o dabar negali padaryti nieko, kad galėtų padėti“, – tvirtina šaltinis.

Paskutinį kartą Harry su tėvu bendravo kovo pradžioje, viešumoje kartu rodėsi kovo 9 dieną per Sandraugos pamaldas Vestminsterio abatijoje.

Meghan taip pat draugams yra sakiusi, kad jos sutuoktinis reguliariai palaiko ryšį su vyresniuoju broliu princu Williamu bei močiute karaliene Elžbieta II.

„Yra sakiusi, kad ši pasaulinė krizė visus juos labai suartino, ypač Harry su broliu. Harry davė labai aiškiai suprasti, kad iš Kanados padės, kaip tik galės“, – pasakoja šaltinis.

Saseksai leidžia laiką namuose Vankuverio saloje esančioje rezidencijoje su mažuoju Archie. Skelbiama, kad personalas laikosi itin griežtos higienos ir mūvi odines pirštines. Meghan laikinai rūpinasi ir juodos spalvos labdradoru Cole, paimtu iš gyvūnų prieglaudos. Draugams yra juokavusi, kad „laikinas rūpestis reiškia, kad šunį pasilaikys visam laikui“.