Kaip praneša People.com, antradienį P. Michaelas socialiniuose tinkluose paskelbė echoskopo nuotraukas, prie kurių parašyta A. Bynes pavardė.

33 A. Bynes kol kas apie nėštumą viešai nepranešė. Pastaruoju metu aktorė stengiasi gyventi blaiviai, tačiau šiuo metu vienoje klinikoje gydosi psichologines problemas.

Žinia apie nėštumą pasirodė netrukus po to, kai pora atšaukė tris savaites tetrukusias sužadėtuves. Tačiau panašu, jog žinia apie kūdikį, juos vėl sutaikė.

Kadaise labai populiari aktorė Amanda Bynes sausį gerbėjus nustebino nuotrauka, sukėlusia audrą socialiniuose tinkluose. Buvusi žvaigždė metė karjerą kino pramonėje ir jos gyvenimas apsivertė aukštyn kojomis. Dabar jauną moterį sunku atpažinti, o artimieji teigia, jog ji jau baigia pasiekti dugną.

Tuomet paviešinta nuotrauka kėlė klausimų ne tik apie aktorės būklę, bet ir apie neįprastą poelgį. Ant A. Bynes kairiojo skruosto matoma tatuiruotė – širdelė nelygiais kraštais.

View this post on Instagram

👽
A post shared by Amanda Bynes (@amandabynesreal) on Dec 30, 2019 at 8:58pm PST


Į viešumą A. Bynes grįžo su trenksmu – lapkritį pasirodė ant žurnalo „Paper“ viršelio ir atvirame interviu papasakojo apie lemtingą 2013 metų gyvenimo lūžį. Iškart po to buvusi žvaigždė anksčiau laiko paliko reabilitacijos kliniką, kurioje gydėsi, o šeima viešai išsakė baimes, jog aktorė grįš prie narkotikų.

Su priklausomybėmis Amanda kovoja dar nuo 2012 metų, kuomet buvo sugauta neblaivi prie vairo. Vėliau ji pabėgo iš reabilitacijos klinikos ir niekas negalėjo jos rasti.

Aktorei teko palikti ir universitetą, kuriame ji studijavo madą. Buvusi žvaigždė sirgo ir maniakine depresija, gydėsi psichiatrijos klinikoje.

Interviu 2018 metais A. Bynes papasakojo, jog atsisakė narkotikų ir jau ketverius metus kvaišalų nevartoja. Tačiau į spaudos puslapius buvo patekusi žinia apie tai, jog aktorė padegė kaimynų įvažiavimą į namus ir vos nesudegino savo šuns.