„Sveiki, žmonės. Rita Wilson ir aš norime padėkoti visiems esantiems čia, kurie mums teikia tokią gerą pagalbą. Mums diagnozuotas koronavirusas ir mes esame izoliuoti tam, kad jo neperduotumėme niekam kitam.

Tačiau yra tokių, kuriems šis virusas gali sukelti rimtą ligą. Yra dalykų, kuriuos galima padaryti, siekiant išvengti viruso, pavyzdžiui, sekti ekspertų patarimus ir rūpintis savimi bei kitais, taip? Prisiminkite, nepaisant visų dabartinių įvykių, beisbole niekas neverkia“, – savo instagramo paskyroje brūkštelėjo T. Hanksas.


Šiuo metu Australijoje biografiniam filmui apie Elvį Presley besifilmuojantis 63 metų aktorius ir tos paties amžiaus jo žmona žinią apie koronavirusą pranešė savo socialinių tinklų paskyrose.

Anot aktoriaus, jis ir žmona pajautė viruso simptomus: karštį, nuovargį, kūno skausmus. Po teigiamų koronaviruso testų aktorius su žmona yra izoliuoti.

„Labas, žmonės, Rita ir aš esame čia, Australijoje. Pasijutome truputį pavargę, tarsi būtume persišaldę, buvo kūno skausmų, – socialiniame tinkle „Instagram“ parašė T. Hanksas. – Mums buvo atlikti testai dėl koronaviruso ir jų [rezultatai] buvo teigiami.“

„Mes, Hanksai, būsim tikrinami testais, stebimi ir izoliuoti tiek, kiek reikės dėl visuomenės sveikatos ir saugumo“, – pridūrė JAV aktorius.

View this post on Instagram

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks) on Mar 11, 2020 at 6:08pm PDT

T. Hanksas yra pirmoji didelė Holivudo žvaigždė, viešai pareiškusi, kad užsikrėtė per pasaulį keliaujančiu naujuoju virusu.

Anksčiau jis yra sakęs, kad serga 2 tipo diabetu, kuris laikomas papildomu rizikos veiksniu asmenims, užsikrėtusiems koronavirusu.

Australijoje kol kas patvirtinta daugiau kaip 130 COVID-19 atvejų ir trys mirties atvejai.

Darbai dėl šio „Warner Bros“ filmo po T. Hankso diagnozės buvo sustabdyti.

Pasaulio sveikatos organizacija (PSO) koronavirusą paskelbė pandemija.