P. Anderson atstovas spaudai sakė: „Jiedu labai myli vienas kitą ir susituokė pirmadienį.“ Nors žinia apie vestuves buvo netikėta, pora vienas kitą pažįsta tris dešimtmečius, informuoja people.com. J. Petersas buvo vedęs keturis kartus. Pirmoji jo žmona – Henrietta Zampitella, su kuria jis išsiskyrė 1966 m. Po metų jis vedė Lesley Ann Warren. Ši santuoka nutrūko 1977-aisiais. Su antrąja žmona J. Petersas susilaukė sūnaus. 1987–1993 m. jis gyveno su prodiusere Christine Forsyth-Peters (jiedu turi dvi dukras). 2001–2004 m. vyras buvo vedęs Mindy Peters.

P. Anderson buvo ištekėjusi už Tommy Lee, su kuriuo susilaukė sūnų Brandono ir Dylano (dabar jie yra atitinkamai 23-ejų ir 22-ejų metų amžiaus). Aktorės ir rokerio santuoka truko trejus metus (nuo 1995 m. iki 1998 m.) ir pasižymėjo audringais skandalais. Sutuoktiniui net teko šešis mėnesius praleisti Los Andželo apygardos kalėjime už smurtą prieš žmoną.


Vėliau, 2006 m., aktorė ištekėjo už Kido Rocko ir tais pačiais metais su juo išsiskyrė, taip pat ji du kartus tapo prodiuserio Ricko Solomono žmona (2007 m. ir 2013 m.), bet abi santuokos netruko nė metų.

Toliau pateikiame visą aktualią informaciją apie J. Peterso ir P. Anderson romaną.

1. Jiedu pirmą kartą susitiko „Playboy“ rūmuose.

J. Petersas ir P. Anderson susipažino XX a. devintojo dešimtmečio viduryje Hugh Hefnerio „Playboy“ rūmuose ir netrukus pradėjo susitikinėti.


„Įėjau ir išvydau angelėlį, sėdintį prie baro. Tai buvo Pammy. Tada ji buvo gal 19-os metų amžiaus. Supratau, kad mergina taps didele žvaigžde, – 2017 m. spalio mėnesį „The Hollywood Reporter“ sakė jis. – Galiausiai kartu apsigyvenome.

Žinoma, H. Hefneris ją mylėjo ir vertino jos grožį. Pamela atrodė žavingai be jokio makiažo. Ji buvo labai protinga ir talentinga. Pamėginau ją atkalbėti nuo fotosesijos žurnalui „Playboy“: „Nesifotografuok nuoga, sutelk dėmesį į rimtą karjerą.“ Ji atsakė: „Tikriausiai išsikraustei iš proto.“ Pamela norėjo fotografuotis „Playboy“ ir papuošė net 13 viršelių.“

2. J. Petersas pasiūlė P. Anderson padėti padaryti karjerą, tačiau moteris atsisakė.

Prodiuseris „The Hollywood Reporter“ teigė, kad būtų padėjęs jai padaryti karjerą: „Jeigu randu ypatingą asmenį, pavyzdžiui, aktorę, paprastai tas asmuo tampa labai garsus. Puikiai sugebu pastebėti grožį ir išskirtinumą. Lesley Ann Warren. Barbra Streisand. Visos moterys, su kuriomis buvau užmezgęs romantiškus santykius, yra ypatingos.“

Jon Peters

Vis dėlto P. Anderson pasirodė besanti „nepaprastai ambicinga, žinojo, ką nori daryti ir kaip, tarytum ankstyvoji Kardashianų šeimos atstovė.“

„Ji – labai protinga. Viena užaugino du vaikus. Tommy ją nuolat mušdavo, – tęsė naujasis vyras. – Ne kartą teko Pamelą paimti iš advokato kontoros ir kokiam mėnesiui su vaikais nuskraidinti į Aspeną, nes jis ją mušdavo. Visgi jai pavyko ištverti sunkumus. Ji užaugino vaikus, užsidirbo pinigų. Padarė neblogą karjerą, gyveno Paryžiuje. Pamela yra šių dienų Marilyn Monroe. Ji tiesiog unikali. Manau, kad būtent todėl H. Hefneris išleido 13 žurnalo numerių su jos atvaizdu ant viršelio. Jis labai ją mylėjo. Per jį ir susipažinome. Tai prarastas Holivudo laikotarpis. Patikėkite manimi, daugiau tokių žmonių kaip H. Hefneris nebėra.“

1998 m. T. Lee visiškai pripažino kaltę dėl smurto prieš P. Anderson ir buvo nuteistas šešių mėnesių laisvės atėmimo bausme.

3. Iš pradžių J. Petersas dirbo kirpėju ir pasinėrė į romaną su B. Streisand.

Būsimasis prodiuseris šio amato įgūdžių tikriausiai išmoko iš savo mamos ir prisijungė prie šeimos verslo – pagarsėjusio kirpyklos salono Rodeo Drive, Beverli Hilse, kur užmezgė naudingų pažinčių su kino pramonės atstovais.

1974 m. J. Petersas pagamino peruką B. Streisand, kurio jai reikėjo filmuojantis komedijoje „For Pete’s Sake“. Taip pat su šia aktore jis dirbo ir kuriant 1976 m. filmą „Taip gimė žvaigždė“ („A Star is Born“), tik šį kartą buvo nurodytas kaip prodiuseris. Nepaisant to fakto, kad buvo vedęs L. A. Warren, J. Petersas ir B. Streisand užmezgė romaną, trukusį 12 metų. 1983 m. gruodžio mėnesį B. Streisand paatviravo apie judviejų santykius: „Jis yra labai stiprus, bet taip pat jautrus ir kūrybingas, nepaprastai myli gyvenimą bei, kaip ir aš, mėgsta kurti.“

„Po aštuonerių kartu praleistų metų mūsų santykiai pasiekė lūžio tašką, – „PEOPLE“ pasakojo aktorė. – Kivirčijomės, nes visą dėmesį buvau sutelkusi į filmą „Yentl“ ir jį apleidau. Pasidarėme pernelyg priklausomi vienas nuo kito. Mums reikėjo pabūti atskirai.“

Būtent J. Petersas suteikė B. Streisand „tiesioginį iššūkį“, kurio jai reikėjo, kad galėtų režisuoti ir vaidinti 1983 m. juostoje „Yentl“. „Kas nors turėjo pasakyti, jog man nieko neišeis, – teigė žvaigždė. – Kad supykčiau ir pasiekčiau savo. Jonas man davė iššūkį. Jis tiesiai šviesiai rėžė, jog nesukursiu filmo.“

Jon Peters

Vienas buvęs poros kolega „PEOPLE“ atskleidė, jog tuo metu J. Petersas priminė „grobuonį“:
„Sąmojingas, lakios vaizduotės ir vulgarus. Tačiau jis buvo svarbus Barbrai, nes jai pasakė „ne“. Jie kivirčydavosi kaip tigrai ir dažnai būdavo tiesiog apsvaigę nuo adrenalino.“

Pora išsiskyrė 1985 m., bet liko artimais draugais. Apie tarp jų buvusią trauką J. Petersas kalbėjo 2017 m. sausio mėnesį „The Hollywood Reporter“ duotame interviu: „Tikriausiai ji yra mano gyvenimo meilė. Aha. Žaviausia, įdomiausia ir kūrybiškiausia asmenybė, kokią teko sutikti. Esu jai skolingas. Skolingas už tai, kokį gyvenimą man suteikė.“

4. Jis save vadina „Holivudo Donaldu Trumpu“.

„Aš esu Holivudo Donaldas Trumpas“, – „The Hollywood Reporter“ didžiuodamasis paskelbė J. Petersas. Taip pat vyras prisipažino balsavęs už D. Trumpą, „nes širdyje jaučiau, kad jis gali nuveikti nemažai gerų darbų“, nors ir galvojo, jog „rinkimus laimės Hillary“.

„Maniau, kad kiekvieną kartą, kai D. Trumpas kalbėdavo kvailystes ir elgdavosi kaip mulkis, jis vis labiau artėjo prie savo politinės karjeros pabaigos. Tačiau jam pavyko išsilaikyti, nes šalyje daug į jį panašių žmonių. Tokių, kurie mėgsta žiopsoti į gražias merginas ir svajoja jas užkalbinti.“

Prodiuseris prisipažino: „Visą gyvenimą buvau demokratas. Du kartus balsavau už Obamą. Bet vis dėlto Trumpas yra genialus. Išvydau genialų žmogų, valdantį didžiulę imperiją, ir pamaniau, kad jam pavyks valdyti ir šalį.“

5. J. Petersas mažiausiai penkis kartus buvo apkaltintas seksualiniu priekabiavimu.

Remiantis 2018 m. „Jezebel“ straipsniu, mažiausiai penkios buvusios prodiuserio darbuotojos jį padavė į teismą dėl seksualinio priekabiavimo atvejų 1996–2008 m. 2006 m. buvusi J. Peterso asmeninė asistentė Shelly Morita pareiškė, kad jis seksualiai priekabiavo bei rodė lytinius organus jai ir jos trejų metukų dukrai.

J. Petersas neigė kaltinimus visose bylose dėl seksualinio priekabiavimo. Tik S. Morita ieškinys pasiekė teismą. 2011 m. rugpjūčio mėnesį prisiekusieji pripažino jį kaltu, o teisėjas nusprendė, kad J. Petersas savo buvusiai asmeninei asistentei turi sumokėti 3 mln. JAV dolerių žalai atlyginti.

„Į teismą kreipiausi ne dėl pinigų, – 2018 m. „Jezebel“ prisipažino S. Morita. – Norėjau jam pasipriešinti, pasakyti: tavo elgesys buvo nederamas, bet aš tavęs nebijau ir nesitaikstysiu su tuo, ką man padarei.“

Kai Bradley Cooperio režisuota „Taip gimė žvaigždė“ versija, kurios prodiuseris buvo J. Petersas, sulaukė ne vienos nominacijos, vėl pasigirdo kalbos apie seksualinį priekabiavimą. B. Cooperiui teko pasiaiškinti. „Jeigu būčiau žinojęs jo praeitį, viską būčiau daręs kitaip, – 2018 m. rugsėjo mėnesį NPR sakė jis. – Norėjau sukurti filmą ir turėjau gauti J. Peterso leidimą, bet tikriausiai vertėjo pasidomėti tokiais dalykais. Filmavimo aikštelėje turi sukurti aplinką, kurioje visi jaučiasi saugūs. Visi. Nepagarbai vietos nėra. Žinoma, reikėtų paklausinėti kitų filmo kūrimo procese dalyvavusių žmonių, bet manau, jog man pavyko sukurti būtent tokią aplinką. Laimei, Jono ten nebuvo.“

Tuo metu „The Hollywood Reporter“ padarytame pareiškime kino kompanija „Warner Bros.“ kalbėjo apie savo įsipareigojimą įtraukti J. Petersą į kūrybos procesą: „Jis prisidėjo prie ankstesnės šio filmo versijos kūrimo dar 1976-aisiais. Juridiniu požiūriu privalėjome laikytis sutartinių įsipareigojimų, kad galėtume nufilmuoti šią juostą.“

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
DELFI
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (12)