Per interviu „The Sun" kūno rengybos profesionalė pareiškė, kad dainininkei atsikratyti tiek kilogramų pavyko pakoregavus mitybą, nes sportas Adele iš esmės ne prie širdies.

Adele su C.Goodis supažindino Robbie Williamso žmona Ayda, kartą „Angels" atlikėjo namuose Los Andžele moterys dalyvavo bendroje treniruotėje.

„Ilgą laiką dirbu su Ayda, pasirodo, jos artimos draugės. Taigi, kai Adele viešėjo Robbie ir Aydos namuose, susipažinome ir mes. Man atrodo, kad jai sportas niekada nebuvo prie širdies, niekada nemėgo, tačiau jai pakako ryžto pakeisti gyvenimo būdą. Esu tikra, kad 90 proc. sėkmės jos atveju buvo pasikeitusi mityba", – prisimena 36 metų C. Goodis.

Adele
Foto: Instagram

C. Goodis, kuri konsultuoja ir gyvenimo būdo klausimais, tvirtina, kad Adele šiuo metu nėra jos klientė, tačiau akcentuoja, kad pasikeitusi jos figūra „sveikos subalansuotos dietos, mažesnio per dieną suvartojamo kalorijų kiekio ir didesnio fizinio aktyvumo rezultatas".

Jeigu tikėtume žiniasklaida, prie Adele transformacijos prisidėjo ir kūno rengybos guru Joe Wickas, dar žinomas kaip Body Coach, bei garsenybių treneris Daltonas Wongas, dirbęs su aktore Jennifer Lawrence.

Body Coach, geriausiai žinomas dėl itin intensyvių intervalinių užsiėmimų (HIIT), vienas iš daugiausiai sekėjų instagrame turinčių kūno rengybos ekspertų, jis parašė ne vieną receptų knygą ir parengė nemažai internetinių figūros tobulinimo planų.

Praėjusiais metais paklaustas, ar Adele yra viena iš jo sekėjų, Joe ITV laidai „This Morning" atsakė: „Negaliu to patvirtinti, niekada nebuvome susitikę, bet ją tiesiog dievinu. Jeigu būtų vienas vienintelis žmogus pasaulyje, kurį galėčiau pasirinkti vieninteliu savo klientu, tai būtų Adele. Ji atrodo tiesiog nuostabiai. Nežinau, ar tai pilateso, ar Body Coach treniruočių rezultatas. Džiaugiuosi dėl jos rezultatų, bet prisiimti nuopelnų tikrai negaliu".

Adele
Foto: Instagram

Sklandė gandai, kad Adele dirbo su D. Wongu, sporto klubo „Twenty Two Training" įkūrėju ir tokių Holivudo garsenybių kaip Jennifer Lawrence, Gwendoline Christie ir Olivia Colman asmeniniu treneriu.

Dar praeitų metų spalį Adele, visiems pradėjus kalbėti apie matomus figūros pokyčius, instagrame pajuokavo, kad „seniau verkdavo, o dabar prakaituoja".

Ekspertai samprotavo, kad transformaciją lėmė pilatesas, darbas sus svoriais sporto salėje, cukraus atsisakymas ir „Sirtfood Diet" dieta, kurioje didžiausias dėmesys skiriamas augaliniam maistui, pavyzdžiui, lapiniams kopūstams ir grikiams, kurie ne tik slopina apetitą, bet ir aktyvuoja lieknėjimą skatinantį geną.

Ši dieta pagrįsta sirtuinais – tai septynių organizme aptinkamų baltymų grupė, atsakinga už daugybę organizmo funkcijų, įskaitant metabolizmą, uždegiminius procesus ir netgi gyvenimo trukmę.

Dietos kūrėjai tvirtina, kad sirtuinais grįsta dieta padeda sparčiai ištirpdyti nereikalingus kilogramus, tačiau neprarasti raumenų masės. Be to, saugo nuo lėtinių ligų.

Šiam mitybos planui pasiryžusieji susiduria su dviem dietos ciklais, trunkančiais tris savaites (jie gamina maistą pagal specialius receptus). Po trijų savaičių skatinami ir toliau į savo mitybos racioną įtraukti kuo daugiau konkrečiai šių baltymų turinčių produktų. Nepaisant gražių šiai dietai skirtų žodžių, „Healthline" skelbia, kad, nors mažai kalorijų turinti dieta ir tirpdo nereikalingus kilogramus, ji trunka per trumpai, kad galėtų turėti ilgalaikės naudos sveikatai.

Adele pastangos jai padėjo atsikratyti, kaip skelbiama, beveik 20 kilogramų. Šaltiniai „The Sun" birželį sakė, kad jos naujasis gyvenimo būdas padėjo atsitiesti po skaudžių skyrybų su vyru Simonu Konecki. Pora augina septynerių metų sūnų Angelo.

View this post on Instagram

#COYS ❤️

A post shared by Adele (@adele) on Apr 2, 2019 at 11:51pm PDT


Praėjusią savaitę dainininkė buvo pastebėta besimėgaujanti kokteiliu viename iš Angilijos paplūdimių, Adele vilkėjo trumpą suknelę ir atrodė labai laiminga. Skelbiama, kad atostogas neatpažįstamai pasikeitusi britė leido su Harry Stylesu ir Jamesu Cordenu.

Skyrybų su S. Konecki faktą dainininkė patvirtino balandį, o skyrybų prašymą pateikė rugsėjį. Pora pradėjo susitikinėti 2011 metais, po metų susilaukė sūnaus. Po ketverių metų įvyko vestuvės.

Dar 2015 metais Adele atskleidė pasirinkusi sveikesnį gyvenimo būdą, nes to reikalavo balsas. „Daily Life" kalbėdama apie figūros pokyčius, dainininkė juokėsi, kad jie – „labai nuobodžios dietos ir prakaito sporto salėje rezultatas". Dainininkė prisipažino iš savo gyvenimo išbraukusi alkoholį, cigaretes ir kofeiną, taip pat atsisakiusi aštraus maisto, citrusinių vaisių ir sūraus maisto, o jos nauja meilė – tirštieji kokteiliai.

„Visa tai beprotiškai nuobodu, tik reikalas tas, kad balsu nepradedi rimtai rūpintis tol, kol kas nors nenutinka. Visą laiką paniškai bijau pakenkti savo balsui", – apie 2011 metais patirtas sveikatos problemas kalbėjo Adele.

„Man nuolat užduoda klausimų apie mano kūną, mano svorį, mano drabužių dydį, stilių ir panašius dalykus. Viską puikiai suprantu.... Tik nervina, kad vyrai tokių klausimų niekada nesulaukia. O juokingiausia tai, kaip sunku žmonėms buvo suprasti, kad štai aš, būdama apvalesnių formų, galėjau tiek daug pasiekti. Kuriu muziką ne akims, o ausims ir širdims... Man visai nerūpi, ką apie mane galvoja. Muzikos nepamatysi, muzikos reikia klausytis, taigi, koks skirtumas?", – Australijos laidai „60 Minutes" yra sakiusi Adele.

Adele
Foto: Vida Press