Duodama interviu žinoma atlikėja užsiminė, kad nežino, ar galės dar kada užlipti ant scenos. Primadona į savo gerbėjus kreipėsi ir prieš televizijoje pasirodant jos jubiliejinio koncerto įrašui. Ne kartą kalbėjusi apie tai, kiek teko paaukoti dėl scenos, dainininkė užsiminė, jog šiam etapui atėjo galas.

„Aš nežinau, ar galėsiu kada nors išeiti į sceną ne tik dėl sveikatos, bet ir dėl paties gyvenimo pajautimo. Mano gyvenimas dabar visiškai kitoks. Nebenoriu apie jį dainuoti“, – prisipažino dainininkė.

Šie jos žodžiai privertė sunerimti ir gerbėjus. Jau kiek anksčiau ji kalbėjo apie karjeros pabaigą, o toks prisipažinimas galimai yra užuomina apie norą pasitraukti iš šou pasaulio, kuriame A. Pugačiova yra daugiau nei 50 metų.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Аллочка с Гарюшей 😘 #алла #гарригалкин
Публикация от Максим Галкин (@maxgalkinru) 26 Окт 2019 в 12:31 PDT


Primename, kad dar neseniai atlikėja prakalbo ir apie blogėjančią sveikatą. Nors pastaruoju metu socialiniame tinkle „Instagram“ ji stengiasi publikuoti tik itin patrauklias savo nuotraukas, A. Pugačiovos pasirodymai viešumoje sulaukia daug kalbų.

Dar prieš kurį laiką ji atvirai prisipažino, jog sveikatos problemos palietė ir ją. Tuomet išpublikavusi savo nuotrauką be makiažo garsenybė sulaukė gerbėjų kritikos ir pašaipų, tačiau į visa tai atsakė atviru prisipažinimu. „Gerieji žmonės, aš senstu ir ganėtinai greitai. Organizmas kovoja. Man sunku kvėpuoti ir vaikščioti, bet aš dar gyva ir turiu gyventi dėl mažų vaikų. Linkiu jums laimės ir ilgų gyvenimo metų.

Nesenkite kaip įmanoma ilgiau nei siela, nei kūnu. Skirkite savo nuodus ir pyktį kovai su gyvenimo problemomis, svarbesniems, nei mano senėjimas, tikslams. Paskutinėmis savo gyvenimo dienomis aš vis tiek galvosiu apie vaikus ir jus, kurie savo aplodismentais mano gyvenimą darėte pilnavertį ir nuostabų. Daugiau nieko nekomentuosiu. Išgirskite mane iš pirmo karto. Gyvename toliau“, – rašė ji.

Dabar A. Pugačiova renginiuose dalyvauja retai. Tačiau kiekvienas jos pasirodymas viešumoje tampa tikra sensacija. Nors dainininkė koncertuoja išties retai, ji išlieka viena labiausiai aptariamų Rusijos pramogų pasaulio atstovių.