O. Voevodina, kuri socialinėje žiniasklaidoje ir toliau vadinasi musulmonišku vardu Rihana Oksana Petra, paskelbė vaizdo įrašą, kuriame – jos spalio 3 dieną britų dienraščiui „The Daily Mail“ duotas interviu.

Moteris žurnalistams sakė norėjusi paaiškinti jųdviejų poros situaciją.

„Sultonas nuo mūsų su sūnumi slapstosi. Jis – tas asmuo, kuris mūsų šeimos reikalus verčia viešais skandalais. Norėčiau atsiprašyti už jo elgesį. Viliuosi, kad laiku susimąstys apie savo reputaciją ir liausis kovojęs“, – teigia rusė.

Spalio pradžioje moteris savo sekėjams socialiniame tinkle „Instagram“ pažadėjo jau netrukus atskleisianti „savą istorijos versiją“.

Per interviu O. Voevodina pareiškė apsisprendusi prabilti, nes žmonės iš viso pasaulio domisi, kas nutiko su jos santuoka.

Buvusi grožio karalienė teigia, kad pora Maskvoje lapkritį savo šeimai ir draugams surengė pasaką primenančias vestuves. Bet jau gruodį sultonas „išvyko iš Rusijos ir nebegrįžo“, moteris teigia, kad jie nuo to laiko nė karto nesikalbėjo.

„Neturėjau galimybės aptarti ir išsiaiškinti su mūsų santykiais susijusios situacijos, daug kartų bandžiau su juo susisiekti, ne tik su juo, bet ir su jo draugais, artimaisiais, tik man nepavyko“, – sako ji.

„Nežinau, kas tiksliai nutiko, nes viskas tarsi buvo gerai. Laukėmės kūdikio. Iki pat dabar nesuprantu, kokia galėjo būti tikroji (skyrybų) priežastis“, – teigia ji.

Kaip skelbia „The Daily Mail“, sultonui artimi šaltiniai atskleidė, jog jis labai nuliūdo, kai vestuvių šventės Maskvoje nuotraukos (šventė turėjo būti diskretiška ir privati) atsidūrė internete.


Sultonas buvo šokiruotas, kai Rusijos žiniasklaida po vestuvių iš kažkur ištraukė archyvinių kadrų, kuriuose – realybės šou metu baseine galimai besimylinti jo dabartinė žmona.

Šaltinis tvirtina, kad sultonas niekada gyvenime nebūtų vedęs gražuolės iš Rusijos, jeigu būtų žinojęs apie jos praeitį, taigi, nusprendė ją palikti, nors moteris ir buvo ketvirtą mėnesį nėščia.

Prieš tai sultono advokatas pareiškė turįs abejonių, kas yra tikrasis rusės vaiko tėvas.


Pati O. Voevodina per interviu sakė, kad jos vaiko veido bruožai azijietiški, jis panašus į sultoną, ir pridūrė, kad, jeigu prireiks, pasirengusi atlikti DNR tyrimą.

„Neprivalau niekam nieko įrodinėti, nes mano vaikas sultono sūnus, gimęs teisėtoje santuokoje, jis buvo planuotas ir labai lauktas. Esu vienintelis žmogus, galintis apginti Leoną nuo visų tų neigiamų dalykų“, – teigia gražuolė iš Rusijos.

Ekonomikos mokslus baigusi moteris sako, kad sūnų augina viena, jai kiek padeda šeima, o dar besilaukdama buvo priėmusi kelis tarptautinius užsakymus rinkodaros srityje. Dabar moteris planuoja artimiausiu metu sukurti „YouTube“ kanalą, kuriame skelbs apie sūnaus gyvenimą.

„Pasakosiu žmonėms, kaip man sekasi auginti sūnų, atsakinėsiu į klausimus. Leono amžius šiuo metu labai įdomus, jis darosi vis savarankiškesnis, šypsosi, juokiasi. Gaila, kad to nemato jo tėvas“, – apgailestauja moteris. Rusė taip pat viešai paragino sultoną susimąstyti apie savo sūnaus ateitį.

View this post on Instagram

Saya sedang menulis dan saya tidak dapat menahan air mata dari mengalir...dan saya rasa tidak perlu untuk menahannya, kerana ia adalah tangisan kegembiraan dan kesyukuran! Saya masih tidak percaya yang saya menerima bergitu banyak mesej yang baik daripada anda semua. Daripada seluruh pelusuk dunia! Dan sudah tentu saya mahu beritahu kepada semua rakyat Malaysia: anda semua berjiwa besar, kerana menerima dan menyokong saya - seorang wanita dari negara asing dan membesar dengan budaya berbeza. Saya sangat bangga darah Malaysia mengalir dalam anak saya dan saya akan lakukan apa sahaja untuk dia membesar selayaknya dengan kasih anda semua. Dalam hidup saya, saya terpaksa menghadapi pelbagai jenis kejahatan, tipu daya dan hasad dengki. Tetapi anda meyakinkan saya bahawa masih ada kebaikan di dunia ini. Kalaulah saya berpeluang, saya mahu memeluk anda semua dengan kegembiraan . Sokongan dan dorongan anda semua amat berharga bagi saya. Mesej masuk tidak henti-henti, saya akan terus berkongsi kisah hidup saya dengan ikhlas dan jujur. Semoga Allah memberkati anda semua, kawan-kawanku! P.S. Hari ini genap 2 bulan umur Leon. Terus membesar dan bahagia si cilik duniaku.❤️
A post shared by Rihana Oksana Petra (@rihanapetra) on Jul 21, 2019 at 4:33pm PDT


„Farisai, tu tėvas, tu iš karališkosios šeimos – meldžiu, susimąstyk, kaip elgiesi“, – parašė gražuolė iš Rusijos.

Per interviu moteris pridūrė: „Atsipeikėk... visai nesvarbu, kas nutiko mūsų santuokai, noriu, kad mano sūnus turėtų abu tėvus. Susimąstyk apie savo sūnų... Ką jis apie tave pagalvos?“.

Nuo tada, kai internete pasidalino interviu, rusė pasikeitė savo „Instagram“ profilio nuotrauką. Senesnė buvo iš fotosesijos su sultonu. Poros bendrų nuotraukų iš paskyros rusė nepašalino.