Sklando gandai, kad, praėjus metams po tuoktuvių, Jungtinės Karalystės princesė Eugenie ir jos sutuoktinis Jackas Brooksbankas jau pasirengę gausinti savo šeimą, tačiau apie tai viešai kol kas nekalba, nes nenori nukreipti dėmesio nuo Beatrice sužadėtuvių. Apie jas visai neseniai paskelbta socialiniuose tinkluose drauge su specialia šiai progai daryta fotosesija.


Karališkosios šeimos gyvenime tinkamas laikas yra vienas svarbiausių dalykų ir taisyklė, kurios tiesiog privalu paisyti.

Eugenie privalėjo laukti, kol jai bus leista ištekėti už Jacko, nes tuo metu kaip tik turėjo vesti jos pusbrolis, Jungtinės Karalystės princas Harry.

Vėlgi dėmesį nuo Eugenie vestuvių atitraukė žinia apie Harry ir Meghan Markle laukiamą pirmagimį. Tuomet pasirodė spėlionių, jog karališkoje šeimoje atsirado nesutarimų, nors visiems aišku, kad naujienos apie kūdikio laukimą, kai visi pasaulio objektyvai nukreipti į neseniai susituokusią porą, ilgai nuslėpti neįmanoma.

Tai gali paaiškinti, kodėl žinia apie Beatrice sužadėtuves sutapo (tiksliau – greičiausiai, buvo pasirūpinta, kad sutaptų) su Harry ir M. Markle vizito Afrikoje pradžia.

Ką gi, sako, kad kerštas dažniausiai būna saldus.

View this post on Instagram

The Duke and Duchess of Sussex and baby Archie met Archbishop Desmond Tutu and his daughter, Thandeka, this morning as they continue their #RoyalVisitSouthAfrica 👋 They met to discuss the work of the Desmond & Leah Tutu Legacy Foundation, which was founded in Cape Town in 2013. The Foundation contributes to the development of youth and leadership, and facilitates discussions about social justice and human purpose. In 2015, in recognition of the Archbishop Tutu’s services to UK communities and international peace, The Duke of Sussex presented The Archbishop with the "Insignia of an Honorary member of The Order of the Companions of Honour" on behalf of The Queen. Her Majesty has met Archbishop Tutu many times over the course of her reign including in 1995, 2004 and 2013. Follow @sussexroyal for more.
A post shared by The Royal Family (@theroyalfamily) on Sep 25, 2019 at 11:28am PDT

Tačiau jei atidžiau pastudijuotume Britanijos karališkosios šeimos istoriją, pamatytume, jog ryškiausi ir įsimintiniausi įvykiai čia išties kruopščiai planuojami ir nenutinka „šiaip sau“. Tačiau visko nesuplanuosi, net jei ir esi karalius ar karalienė... Tai įrodė neseniai karališkąją šeimą sudrebinę įvykiai - Meghan Markle tėvo nevaldomas elgesys ir interviu spaudai, princo Andrew skandalas bei kiti panašūs atvejai.

Tad kas toliau? Ar iš tiesų mūsų artimiausiu metu laukia pranešimas apie dar labiau pagausėsiančią karališkąją šeimą? Dabar, kai žinome šią keistą britų monarchijos taisyklę, laukti naujienų bus dar įdomiau...