K. Bogomolovo ir K. Sobčiak jungtuvės įvyko rugsėjo 13 dieną. Kaip rašo news.rambler.ru, jaunavedžiai nustebino tuo, kad į santuokų rūmus atvyko gulėdami katafalke, ant kurio buvo užrašyta: „Kol mirtis mus išskirs".

K. Sobčiak ir K. Bogomolovo vestuvių šventėje dalyvavo beveik trys šimtai svečių.

Šventės metu K. Sobčiak savo vyrui pademonstravo šokį pagal Irinos Alegrovos dainą „Voidi v menia". Televizijos laidų vedėja šoko vilkėdama tik apatinius ir kojines.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Танец невесты 😁 @xenia_sobchak ————————————— Подписывайтесь 😜 ➡️ @dom__2news Не забудь поставить ❤️ ————————————— #ксениясобчак #собчак #sobchak #свадьба #невеста #танец #танецневесты #дом2 #дом2видео #дом2тнт #дом2новости #дом2эфиры #москва #шоу #реалитишоу #ссл #бузова #бородина #бородинапротивбузовой #dom2 #dom2_tnt #тнт #dom__2news #dom2life #черкасов #кадони #ефременкова #яббаров #рапунцель #аленарапунцель

Публикация от Дом 2 ❤️ (@dom__2news) 14 Сен 2019 в 3:31 PDT

„K. Bogomolovo tėvai, pamatę, kaip nuotaka nusirenginėja pagal muziką, išėjo iš šventės nesulaukę, kol bus pjaustomas tortas", – pasakojo liudininkai.

Be to, televizijos kanalo NTV duomenimis, prieš ceremoniją santuokų rūmuose Jurijus Bogomolovas ir Olga Uljanova išsisuko nuo atsakymo į žurnalistų klausimą apie tai, ar jie pritaria sūnaus pasirinkimui.

„Jeigu jie laimingi, tada viskas puiku. Kas gali būti geriau?", – pabrėžė O. Uljanova.

„Tai jo pasirinkimas", – pareiškė J. Bogomolovas.

Teleprogramma.pro duomenimis, režisieriaus tėvai – Maskvoje žinomi kino kritikai J. J. Bogomolovas ir O. Uljanova. Ketveriais metais už brolį vyresnė K. Bogomo sesuo Olga Bogomolova yra kritikė, scenaristė ir redaktorė, ji turi meno istorijos išsilavinimą.