Šia žinia B. Rafaeli pasidalijo išpublikuodama vaizdo įrašą socialiniame tinkle „Instagram“. Šiame vaizdo įraše kitas šiųmetės „Eurovizijos“ vedėjas Assi Azar kalbėjo apie tai, jog prisijungia prie savo kolegės Bar akinių prekinio ženklo kaip modelis, o paprašydamas Bar pasakyti keletą žodžių, jis sulaukė „aš laukiuosi“.

Iš pradžių A. Azar negalėjo tuo patikėti, tačiau Bar greitai patvirtinus šią džiugią naujieną, jiedu apsikabino. Netrukus socialiniame tinkle pradėjo daugėti sveikinimų.

DELFI primena, kad šiemet „Eurovizijos" vedėja tapusi B. Rafaeli apie tai, kad turi lietuviškų šaknų prabilo iš karto po Jurijaus Veklenko pasirodymo.
„Aš esu pusiau lietuvė. Norėčiau sakyti, kad tai mano geroji pusė, bet mano vyras dėl to gali supykti", – juokavo pasaulinį pripažinimą pelnęs modelis, kurios seneliai yra žydai, kilę iš Lietuvos ir Lenkijos. Bar mamos senelis buvo Lietuvos žydų tautybės.

supermodelis labiausiai išgarsėjo tuomet, kai tapo Holivudo žvaigždės Leonardo DiCaprio mergina. 33-ejų modelis pastaruoju metu savo gyvenimą kuria su izraeliečių verslininku Adi Ezra. Pora kartu augina trejų metų dukrą Liv. Prieš kelerius metus užsienio žiniasklaida rašė ir ne apie tokias šviesias Bar gyvenimo akimirkas.
Izraelio mokesčių tarnyba 2015 m. gruodį pranešė, kad supermodelis ir jos motina įtariamos vengimu mokėti mokesčius. Buvo informuojama, kad moterys nepranešė apie užsienyje uždirbtus milijonus dolerių ir prabangius daiktus.
Pasak Izraelio institucijų, B. Rafaeli nepranešė apie „Range Rover" ir „Lexus" automobilius, gautus iš kompanijų mainais už reklamą ir fotosesijas.
Mokesčių tarnyba taip pat teigė, kad garsioji manekenė nemokėjo mokesčių už prabangius apartamentus Tel Avive. B. Rafaeli ir jos motinai šešiems mėnesiams buvo draudžiama išvykti į užsienį be Izraelio valdžios leidimo.