Filmo „Terminatorius“ gerbėjai yra įsteigę fanų klubą. Jie aptarinėja kiekvieną naujieną susijusią su Edwardu Furlongu, vaikinu, kuris vaidino Johną Connorą antrojoje „Terminatoriaus“ dalyje.

Žinoma, kad šis aktorius gydėsi reabilitacijos klinikoje.

Išgarsėjęs Edwardas ėmė kovoti su priklausomybe nuo narkotikų, ne kartą gydėsi reabilitacijos klinikoje, taip pat po kivirčo su buvusia žmona Rachel Kneeland 2009 metais atsidūrė už grotų. Su buvusia žmona Edwardas augina dešimties metų sūnų Ethaną, tačiau santykiai yra įtempti, tad nuo 2012 metų aktoriui atimta teisė vienam matytis su savo atžala. Buvusi žmona gavo teismo draudimą vienam Edwardui susitikinėti su sūnumi, kai tuomet šešerių metų vaiko organizme po buvimo su tėvu buvo aptikta kokaino. Rachel skyrybų prašymą pateikė 2009 metais. Teismas taip pat patenkino moters prašymą uždrausti artintis prie jos, kai ji teisėjams paliudijo mačiusi kelis kartus Edwardą pravažiuojantį pro jos namus.

Nepaisant sudėtingų laikotarpių gyvenime, Edwardas ir toliau dirbo Holivude ir 2005-2006 metais pasirodė penkiose serialo „CSI: Niujorkas“ („CSI: NY“) serijose. Kai 2011 metais kartu su Sethu Rogenu gavo vaidmenį filme „The Green Hornet“, atrodė, kad situacija stabilizavosi, tačiau vos praėjęs raudonu kilimu aktorius buvo suimtas už tai, kad vėl pažeidė teismo draudimą artintis prie savo buvusios žmonos. 2015 metais Edwardas vaidino „Awaken“ ir „Star Trek: Renegades“ bandomuosiuose filmavimuose, o visiškai neseniai Kento Harperio trileryje „Karma“.

Gerbėjai nepamiršta

Filmo gerbėjų klubo nariai stengiasi pakeisti visuomenės (ir Holivudo) požiūrį į šį aktorių. Daugelis norėtų, kad E. Furlongas vėl imtųsi vaidmens, kurį atliko 1991 m. filme „Terminatorius 2. Paskutinio teismo diena“.

Jie bendrauja su Edwardu. Domisi jo reikalais. Gali pasidžiaugti, kad aktorius jaučiasi geriau, sveiksta. Bent jau tokios žinios jie sulaukė iš E. Furlongui artimo šaltinio:

„Smagu sulaukti palaikymo iš šios grupės. Gerbėjams noriu pasakyti, kad jis jaučiasi neblogai, deda pastangas, kasdien sportuoja.“

Paskutinėse, 2018 m. nuotraukose iš Naujojo Džersio siaubo filmų festivalio, vykusio rugsėjo 21–28 d., E. Furlongas atrodo daug sveikesnis ir gyvesnis.

„Terminatoriaus“ filmų fanų klubo nariai dėkojo visiems, kurie palaikė aktorių, jie tikisi, kad Edwardas gaus šansą sustiprėti ir dar kartą suvaidinti Johną Connorą.

Gerbėjų manymu, jei naujoje filmo „Terminatorius“ dalyje E. Furlongą pakeis kitas Johnas Connoras, kils abejonių, ar tai iš tiesų „Terminatoriaus 2“ tęsinys. Pasak gerbėjų, niekas nemėgsta, kai keičiami aktoriai.

Jei kino studijos neužvers aktoriui durų, galbūt Johnas Connoras grįš pagrindiniam vaidmeniui filmuose „Terminatorius 7“ ar „Terminatorius 8“.

Jei taip susiklostytų, E. Furlongas galėtų imtis vaidmens ir be Lindos Hamilton ar Arnoldo Schwarzeneggerio įsikišimo, tiesa, jam teks susigrąžinti prarastą pasitikėjimą.