Pirmadienį socialiniame tinkle „Instagram“ jubiliatės vyras, komikas Maksimas Galkinas pasidalino šventiniu vaizdeliu iš jų namų. 27-eriais metais jaunesnis dainininkės sutuoktinis kartu su jųdviejų vaikais – dvynukais Gariku ir Jelizaveta – nutarė jausmingai pasveikinti Alą.

Maksimas su vaikais ankstyvą rytą jubiliatei įteikė pavasarišką gėlių puokštę, atviruką, įvairių rankdarbių ir skyrė ne vieną eiliuotą sveikinimą. „Sveikiname!“ – vaizdo įraše nuotaikingai šaukė trijulė.

View this post on Instagram

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on Apr 15, 2019 at 12:36am PDT


Sulaukusi tokios jausmingos šeimos staigmenos Ala neslėpė susijaudinimo. Šis vaizdo įrašas vos per tris valandas sulaukė daugiau nei 1 mln. peržiūrų. Po šventiniu įrašu pasipylė tūkstančiai gerbėjų, bičiulių bei kolegų žinučių.

„Laimingo gimtadienio, Ala Borisovna. Mylime tave be galo. Maksimai, esate nuostabi šeima! Telaimina jus Dievas!“ – vaizdo įrašą komentavo rusų dainininkas Dima Bilanas.

Amžius – ne kliūtis

Nemažai tokio amžiaus jos tautiečių jau nebegyvena aktyviai, tačiau tik ne Ala. Ji augina greit penkerių sulauksiančius dvynius, mėgaujasi aktyviu gyvenimo būdu ir nesigėdija, kad jos vyrui Maksimui – tik 42-eji metai.

A. Pugačiova yra prisipažinusi, kad neįsivaizduoja savęs tipinės močiutės vaidmenyje ir neketina užsidaryti tarp keturių sienų. Žvaigždė sako, kad išorinis grožis visuomet jai rūpėjo, nesvarbu, ar buvo 20-imt, 40-imt ar 60-imt metų. Savo išvaizdai primadona skiria gana daug laiko.

View this post on Instagram

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on Jan 20, 2019 at 8:33am PST

Suprantama, tam, kad gerai atrodytum, būtina rūpintis savimi. Kaip tvirtina moterys, kurioms pavyko gražiai pasenti, šiam gyvenimo laikotarpiui reikia ruoštis dar jaunystėje. Pirmiausia reikia įprasti kruopščiai prižiūrėti odą, rašo ok-magazine.ru.

A. Pugačiova, nepaisant gastrolių, potraukio cigaretėms ir ne visada sveikos mitybos, savo oda rūpinosi visuomet. Pramogų verslo žvaigždė niekada neužmiršdavo dviejų svarbių funkcijų: drėkinimo ir maitinimo. Turint galvoje, kad devintajame dešimtmetyje nebuvo šiuolaikinių procedūrų, padedančių kovoti su senėjimu, dainininkė naudojo priemones, kurių galima rasti buityje: grietinę, kefyrą, aliejus ir panašiai. Ji prisipažįsta, jog šias priemones neretai panaudoja ir šiandien. Juk jose nėra jokių kenksmingų konservantų, o riebios ir natūralios grietinės naudą pripažįsta net gydytojai, rašoma omolodosti.ru.

Tiesa, dabar A. Pugačiova dažnai naudojasi kosmetologų paslaugomis ir atlieka visas reikalingas procedūras. „Artistė privalo atrodyti puikiai – tai savaime suprantama", – tvirtina A. Pugačiova. Viena mėgstamiausių jos procedūrų – biorevitalizacija, kurios metu oda atgaivinama ir pamaitinama. Šią modernią kosmetologinę procedūrą ji kartoja keletą kartų per mėnesį.

View this post on Instagram

A post shared by Максим Галкин (@maxgalkinru) on Feb 3, 2019 at 1:51am PST

Reikia pažymėti, kad daugelis žvaigždės aplinkos žmonių kalba, jog dainininkė nepamiršta ir plastinės chirurgijos. Tiesa, pati A. Pugačiova šį faktą neigia. Ko gero, ji taip daro todėl, kad visuomenėje tebevyrauja neigiamas požiūris į plastinę chirurgiją – neva tai yra kažkas nuodėmingo ir draudžiamo.

„Didžiausia mano grožio paslaptis – jaunas vyras, kuris mane myli", – juokauja A. Pugačiova. Ji ir M. Galkinas susituokė 2011 metais. 2013 metais porai gimė dvyniai.