2017 m. sausį Donaldas Trumpas buvo inauguruotas JAV prezidentu, o jo žmona Melania Trump tapo pirmąja šalies dama.

M. Trump pasakojo: „Kasdien turiu daug užduočių. Keliuosi labai anksti, išruošiu sūnų į mokyklą ir pradedu dirbti. Rytiniame (rūmų) sparne, turiu 12 žmonių komandą. Mes įtemptai dirbame. Dar yra 100 žmonių, prižiūrinčių rezidenciją ir glaudžiai bendradarbiaujančių su Baltųjų rūmų istorine asociacija – jie užtikrina, kad Baltieji rūmai gražiai atrodytų."

Jau seniai ne paslaptis, jog prezidento ir jo šeimos patogumais rūpinasi daugybė kambarinių, aptarnaujančio personalo ir administracijos darbuotojų. Jų užduotis – daryti viską, kad darbas Baltuosiuose rūmuose vyktų sklandžiai ir pirmoji šalies pora bei jų vaikai jaustųsi čia kaip įmanoma geriau.

Daug kas stebėjosi, kad vyrui persikėlus į Baltuosius rūmus, jo žmona su sūnumi Barronu dar kelis mėnesius gyveno Trumpo dangoraižyje.

Į istorinę rezidenciją ji su sūnumi įsikraustė penkiais mėnesiais vėliau nei vyras – 2017-ųjų birželį.

Ericas Bollingas paklausė pirmosios Amerikos damos: „Ką gamintumėte sau ir prezidentui?" M. Trump atsakė: „Prisipažinsiu – dar negaminu. Visada turime nedidelių užkandžių. Galiu jų pasiūlyti mūsų sūnui, kai jis vėlai grįžta iš mokyklos."