52-ejų metų aktoriaus kelio šlovę pradžia derėtų vadinti serialą „Beverly Hills, 90210“. Pastaruoju metu jis filmavosi „Netflix“ kanalu transliuojamame šou „Riverdale“. Jame L. Perry įkūnijo Fredo Andrewso personažą.

Remiantis amerikiečių žiniasklaidos pranešimais, į ligoninę aktorius buvo nugabentas iš savo namų Los Andželo Sherman Oaks rajone.

Los Andželo „Warner Bros“ filmavimo aikštelėje buvo filmuojami keli „Riverdale“ epizodai, kuriuose turėjo pasirodyti ir L. Perry kuriamas personažas.

Remiantis aktoriaus atstovo spaudai žodžiais, L. Perry šiuo metu yra stebimas ligoninėje. Jokios išsamesnės informacijos apie dabartinę aktoriaus būklę kol kas nepateikiama.

Tą pačią dieną buvo išplatintas pranešimas apie „Beverly Hills, 90210“ tęsinio kūrimą. Priminsime, kad paskutiniame praeito amžiaus dešimtmetyje demonstruotoje dramoje L. Perry suvaidino Dylaną McKay.

Nėra aišku, ar L. Perry būtų dalyvavęs kuriant naujas filmo serijas, tačiau kitados su juo dirbusios žvaigždės – Jasonas Priestley, Jennie Garth, Brianas Austinas Greenas, Tori Spelling ir Ianas Zieringas – yra pasirašiusios sutartį su naujai startuosiančio serialo kūrėjais.

Pastarasis paviešino žinutę, kviečiančią pasimelsti už aktoriaus sveikatą.

View this post on Instagram

No words can express what my heart feels hearing today's shocking news. Let us all say a prayer for his speedy recovery.

A post shared by Ian Ziering (@ianziering) on Feb 28, 2019 at 9:42am PST

Stiprybės bičiuliui linkėjo ir kita aktorė:

View this post on Instagram

My friend. Holding you tight and giving you my strength. You got this.

A post shared by ShannenDoherty (@theshando) on Feb 28, 2019 at 8:49am PST