Kad skirtumas tarp atvaizdų dar labiau išryškėtų, nuotraukas ji įkėlė vieną šalia kitos. Kairiojoje J. Jameson įsiamžinusi maitinanti dukrelę Batel Lu (dabar jai – beveik dveji). Dešiniojoje įžymybė pozuoja atsikračiusi daugiau nei 35 kilogramų. Tokio rezultato ji, esą, pasiekė laikydamasi ketogeninės dietos, rašo portalas „People“.

44 metų J. Jameson įsitikinusi, kad mitybos planas, kurio laikantis galima vartoti gana daug riebalų, tačiau būtina griežtai riboti angliavandenius, yra ypač veiksmingas.

Ji akcentavo ir dar vieną dalyką, matyt, labiausiai dominantį jos paskyrą stebinčias kūdikių neseniai susilaukusias moteris: laikytis ketogeninės dietos tada, kai vis dar maitini krūtimi, tikrai galima.

View this post on Instagram

Let’s talk breastfeeding and #keto This subject is quite taboo it seems. A lot of naysayers rattle off falsehoods like “you have to eat oats to produce sufficient milk”. Seriously ridiculous. I thought the same thing for a long time. So when I started my #weightlossjourney I slowly subtracted carbohydrates over a week long period while monitoring my supply. I’m not quite sure why I thought processed foods contributed to my fabulous supply. I was absolutely wrong. The moment I got into full ketosis my milk increased. I think a lot of people think Keto is all about bacon salami and copious amounts of cheese. It’s actually quite well rounded with lots of organic veggies, fish and eggs. I am aware all women are not the same, but I think if you do your research, start slowly and monitor yourself.... nursing and keto go hand in hand 👏🏻👏🏻👏🏻 ps- I started the keto lifestyle when Batel was 1. She was eating lots of Whole Foods as well as breastfeeding. #normalizebreastfeeding #ketotransformation #beforeandafterweightloss #intermittentfasting #weightlosstransformation #postpartumbody #postpartum MY QUEEN SHIRT IS AVAILABLE ON MY POSHMARK IN ALL SIZES (link in my bio)

A post shared by Jenna Jameson (@jennacantlose) on Jan 30, 2019 at 12:19pm PST

„Pakalbėkime apie maitinimą krūtimi ir ketogeninę dietą, – pradeda ji savo „Instagram“ žinutę. – Ši tema gali pasirodyti apipinta įvairiais tabu. Daugelis skeptikų be perstojo tauškia, kad būtina valgyti avižas, kitaip neturėsi pieno. Tai tikras absurdas.“

Nors J. Jameson prisipažįsta ir pati gana ilgai turėjusi tokią nuomonę, vėliau sako įsitikinusi, kad klydo. Ji teigia, kad pradėjus laikytis ketogeninės dietos pieno ne sumažėjo, o atvirkščiai – padaugėjo. Beje, remiantis portale „Healthline“ skelbiama informacija, ketozė (iš čia ir dietos pavadinimas) pasireiškia tada, kai beveik visą žmogui reikalingą energiją organizmas gauna iš riebalų.

„Pradėjusi žengti svorio metimo keliu, palaipsniui (tai truko ilgau nei savaitę) ėmiau atsisakyti angliavandenių ir nuolatos stebėjau, kaip tai veikia pieno gamybą, – aiškina ji. – Negaliu tiksliai pasakyti, kodėl maniau, kad tik apdorotam maistui turiu būti dėkinga už tai, kad turiu daug pieno. Aš visiškai klydau. Tada, kai jau griežtai laikiausi ketogeninės dietos, pieno turėjau dar daugiau.“

„Manau, kad daugelis galvoja, jog laikantis ketogeninės dietos reikia valgyti kumpį, saliamį ir kalnus sūrio, – tęsia J. Jameson. – Juk į šį mitybos planą įtraukta pakankamai ekologiškų daržovių, žuvies ir kiaušinių.“

Išmėginti kotegeninę dietą J. Jameson apsisprendė nutarusi žūtbūt atsikratyti per nėštumą priaugto svorio, praėjus kiek laiko po dukrelės gimimo 2017 metų balandį.

Savo „Instagram“ paskyroje J. Jameson taip pat užsimena, kad ketogeninės dietos pradėjo laikytis tik tada, kai Batel sukako metukai ir ji jau gaudavo ne tik motinos pieną, bet ir daug kitokio maisto.

Pabaigoje J. Jameson sutiko, kad ne visos moterys yra vienodos, ir padrąsino savo paskyros sekėjas pradėti pamažu, be to, nuolat stebėti, ar vyksta progresas.

„Maitinimas krūtimi ir ketogeninė dieta – puikiai suderinami dalykai“, – išreiškė ji savo įsitikinimą.

Tai tikrai ne pirmas kartas, kai J. Jameson bando atkreipti dėmesį į kūdikius maitinančias ir ketogeninės dietos besilaikančias moteris.

Vasarą ji paminėjo 16 mėnesių maitinimo krūtimi sukaktį. Tada jau tikrai žinojo, kad jos propaguojamas mitybos planas pasiteisina ir jokiu būdu nekenkia, jei juo vadovautis pradedama vėlesniu kūdikio maitinimo etapu.
„Iš savo patirties galiu pasakyti, kad taip tikrai yra! – parašė ji tada. – Pieno turiu daug ir jis pilnavertis. Jokio pieno gamybos sumažėjimo pastebėti neteko. Batel reakcijos į pakitusį skonį taip pat neužfiksavau.“

„Manau, kad mums klaidingai įdiegta, jog privalome kimšte kimštis angliavandenius, jei tik norime turėti pieno. Taip tiesiog nėra, – dėsto J. Jameson. – Būtina vartoti tinkamas daržoves, žole šeriamų gyvulių mėsą ir žuvį. Taip pat rekomenduoju prie ketogeninės dietos pereiti pamažu ir nuolatos stebėti, kaip ji veikią pieno gamybą.“

View this post on Instagram

Here’s an updated “What I eat in a day” Two cups of coffee with stevia and sugar free creamer. Then I wait until I get hungry. My favorite go to when I am breaking my nightly fast is my Bomblette (recipe in my highlights) with a huge ice water. I then put my daughter to nap and work on my poshmark (link in bio) When she wakes up I immediately put rice or pasta to boil for her and lately I have been loving making a tender white fish baked in the oven in butter with garlic (see my salmon recipe in my highlights) I pair that with a arugula salad with olive oil and a touch of vinegar or my savage cabbage (recipe in my highlights). For my last meal before my fast I am loving my “Beastie Bolognese” (see my highlights) I eat it like chili!!!! Then my intermittent fasting begins around 6 pm. During my fast I allow myself “nana” which is a Moroccan mint tea. (Fresh mint leaves and hot water. Then I go to bed! Hope this helps you guys! Remember also I am in maintenance mode now so I have upped my calories. Adjust your portions if in weight loss mode! FYI I fast from 6pm-11am every night (I tru to) #beforeandafter #beforeandafterweightloss #intermittentfasting #weightlosstransformation #weightlossjourney #keto #postpartumweightloss #ketotransformation #ketomenu #whatieatinaday

A post shared by Jenna Jameson (@jennacantlose) on Jan 27, 2019 at 3:53pm PST

Kiek anksčiau šį mėnesį moteris pareiškė, esą, jos mitybos režimą toleruoja ir dukrelė.

Tris vaikus auginanti moteris į savo sekėjas kreipėsi ruošdama priešpiečiams kopūstų ir mėsos patiekalą. Ji užsiminė, kad Batel tokį maistą ji paprastai patiekia su „Jasmine“ ryžiais arba makaronais, tačiau mažylė visgi mieliau valgo tai, kas atitinka ketogeninės dietos nuostatas.

„Pirmenybę ji teikia tiems produktams, kurie įtraukti į ketogeninės dietos planą, – tvirtina J. Jameson viename iš „Instagram“ pasakojimų. – Manau taip yra todėl, kad ji buvo maitinama krūtimi ir kaip tik taip kvepėjo mano pienas.“

Nuotraukų albume - J. Jameson anksčiau ir dabar: