Heidi Klum išpublikavo nuotrauką ir prie jos parašė „aš pasakiau „Taip“. Na, o netrukus pasipylė ir bičiulių bei gerbėjų sveikinimai laimingai porai.

Jau kurį laiką buvo ne paslaptis, kad legendinio modelio Heidi Klum ir jos 29-erių vaikino Tomo Kaulitz santykiai juda pašėlusiu greičiu. 45-erių modelis vaikiną ne tik greitai supažindino su savo vaikais, tačiau ir vis daugiu laiko praleidžia kartu.

Dar rugsėjį jie užmynė mįslę apie judviejų sužadėtuves. Tuomet „Emmy“ statylėlių įteikimo vakarą Heidi pasirodė su žiedu, kurį daugelis palaikė sužadėtuvių įrodymu, tačiau tuomet tai tebuvo prielaidos, rašoma dailymail.co.uk.

Jie susitikinėja jau nuo kovo pradžios ir ne kartą pati paminėjo, jog daugelis jų santykiuose mato tik amžiaus skirtumą, tačiau ne tikruosius jausmus.

„Pastaruoju metu apie mano amžių dažniau primena kiti žmonės, nei pagalvoju apie jį pati. Mano vaikinas yra gerokai jaunesnis už mane ir daugelis apie tai klausia bei sureikšmina tai. Tai yra vienintelis atvejis kai mano amžius yra taip akcentuojamas ir tarsi turiu dėl to pasiteisinti. Pati tikrai taip daug apie tai negalvoju. Reikia tiesiog laimingai gyventi savo gyvenimą ir liautis per daug nerimavus apie tai, ką žmonės pagalvos. Tai tik suteiks daugiau raukšlių", – yra sakiusi ji.

View this post on Instagram

😍💋😁😜❤️🤗🤣YOU 😂😜😁😊😍🤣😀😁🤣😂🤗😍😘😛😁❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on Dec 9, 2018 at 7:52pm PST