Per Jenny McCarthy šou „Sirius XM“ P. Hilton papasakojo, kur yra žiedas.

„Žmogus, iš kurio gavau jį, gavo nemokamo viešumo už milijonų milijonus dolerių, – aiškino garsenybė. – Man patinka, kad socialinė žiniasklaida iš esmės tapo nauja pinigų forma. Tai ganėtinai liguista.“

Kai J. McCarthy paklausė, „Taigi, tau teko pasilikti žiedą?“, P. Hilton atsakė: „Taip“. Ir pridūrė: „Deimantai yra geriausi mergaičių draugai“.

Pora susižadėjo sausį romantiškajame Aspene, Kolorado valstijoje, kur Naujųjų metų savaitgalį slidinėjo. Ch. Zylka pasipiršo, įteikdamas stulbinamą 20 karatų žiedą su deimantais, kuriam saugoti teko pasirūpinti papildoma apsauga.

Nors žiedo apsauga buvo pasirūpinta, P. Hilton pametė jį, atėjusi pasilinksminti į Majamio naktinį klubą „RC Cola Plant“. Laimei, vėliau rado jį ledo kibirėlyje, ir nedelsiant pasidarė tris kopijas tam, kad jomis pasipuoštų stodama prie didžėjaus pulto ir eidama „į tam tikras vietas“.

Kai pasklido žinia apie nutrūkusias poros sužadėtuves, vienas šaltinis iš jos aplinkos leidiniui“ People sakė: „Santykiai progresavo labai greitai ir ji suprato, kad jai tai netinka“.

Dabar P. Hilton susitelkė į savo karjerą. „Ji keliauja po pasaulį su savo odos priežiūros priemonėmis ir kvepalais, – aiškino šaltinis. – Ji linki jam viso ko geriausio ir viliasi, kad jiems pavyks likti draugais“.

Laimei, ji P. Hilton gali keliauti po pasaulį su nuostabiu žiedu ir trimis jo kopijomis.