Modelis ištekėjo ketvirtadienį Niujorke, tačiau apie garsenybės vestuves iki šiol yra labai mažai informacijos. Savo socialiniame tinkle ji pasidalijo tik vienu kadru, kuriame - laiminga jaunavedžių pora, o nuotaka vilki įspūdingą klasikinio stiliaus suknelę.

Poros sužadėtuvės įvyko prieš tris mėnesius. 33-ejų vyras mylimajai pasipiršo po šešerius metus trukusios draugystės. Jau tuomte jie kalbėjo, kad jų vestuvių ceremonija turėtų būti privati ir nedidelė.

Kalbama, kad tarp visų 80-ies svečių šventėje dalyvavo Josho seserys Dara ir Nicole, jo tėvai Charlesas ir Seryl vei brolis Jaredas, kuris atvyko su savo žmona Ivanka Trump ir trimis jų vaikais.

Iš supermodelio pusės šventėje dalyvavo visos trys jos seserys ir tėvai Tracy bei Kurtas. Žinomos motres krikšto tėvas Derekas Blasbergas taip pat nepraleido šios svarbios šventės.

View this post on Instagram

Surprise—@karliekloss is married! She wore a long-sleeved custom @dior dress to say “I do” in front of less that 80 guests at an intimate outdoor ceremony in upstate New York. 💛

A post shared by Over The Moon (@overthemoon) on Oct 18, 2018 at 6:25pm PDT

View this post on Instagram

Happy Birthday to my love + my best friend in the Universe. Love you more than I can ever express @joshuakushner ❤️

A post shared by Karlie Kloss (@karliekloss) on Jun 12, 2018 at 5:44pm PDT