Dainininką visuomet supo dailios moterys, nors po skyrybų su Alla Pugačiova jam taip ir nepavyko sutikti savo tikrosios meilės, o iširus šiems santykiams jis ne kartą interviu užsiminė apie tai, kad sntuoka su primadona jam buvo pati svarbiausia ir bene reikšmingiausia gyvenime. Tačiau dabar F. Kirkorovą visur lydi žavi blondinė bei populiari didžėjė Katia Guseva.

View this post on Instagram

Подготовить публику к выступлению артиста большая ответственность! Я рад, что доверил эту миссию в рамках американского тура шоу "Я" обворожительной @vjkatyaguseva, которая радовала зрителей не только интересными ремиксами, но и сногсшибательными костюмами, которые специально для неё создала дизайнер @julia_day_! Каждый выход на сцену Кати был неподражаем и детально продуман! Спасибо за красоту!

A post shared by Филипп Киркоров (@fkirkorov) on Oct 2, 2018 at 12:18am PDT

Drauge su 35-erių palydove F. Kirkorovas rugsėjo pradžioje atvyko ir į Sočyje vykstantį festivalį „Novaja volna“ („Naujoji banga“): pora kartu linksminosi ir festivalio vakarėlyje, o laisvą laiką leido vietos restoranuose. Čia juos pastebėję gerbėjai netruko įžvelgti itin šiltų jausmų. Mergina puikiai sutaria ir su dainininko vaikais bei tėvu, kurie mielai priėmė ją į šeimą, rašoma dni.ru.

Maskvoje juodu taip pat dažnai galima sutikti drauge vakarėliuose ir filmų peržiūrose. Be to, mergina suvaidino pati save skandalingame F. Kirkorovo ir Nikolajaus Baskovo vaizdo klipe „Ibica“.

Paslaptingi susitikimai

Paaiškėjo, kad K. Guseva ir F. Kirkorovas susipažino dar prieš dvejus su puse metų. Tuomet K. Guseva pakvietė dainininką į „Fashion TV“ „Fashion New Year“ apdovanojimus, kuriuos pati ir organizavo.

View this post on Instagram

Ну а вот и моя «Минута Славы» на Премии «Муз тв» @muztv , и мои партнерши @buzova86 и @xenia_sobchak “цвет настроения синий» by @antonpustovoj !! Одну красавицу на кол посадил🙈, вторую- сжег🔥( правда не до конца)! Ну и конечно моя семья, мои любимые дети @allavictoriyakirkorova и @martinkirkorov , и конечно @vjkatyaguseva , которая украсила и скрасила мой одинокий холостой вечер своим присутствием !! Спасибо ещё раз режиссеру- постановщику моего номера АНДРЕЮ ЦАРЮ @andrey.tsar Look by @faithconnection

A post shared by Филипп Киркоров (@fkirkorov) on Jun 9, 2018 at 11:08am PDT

„Filipas yra labai galantiškas vyriškis, jis turi nuostabų humoro jausmą, yra protingas ir žavus. Aš sukūriau jo dainos „Liubov ili obman“ remiksą“, mes dažnai bendravome kūrybiniais klausimais, vakarėliuose persimesdavome keletu žodžių“,– pasakoja K. Guseva.

Jiedu suartėjo praėjusių metų rudenį, kai dainininkas, nutaręs aptarti darbo reikalus, pasiūlė K. Gusevai su juo papietauti. „Pamenu, mes prasėdėjome vos ne iki ryto – tiek įdomių istorijų iš pramogų pasaulio gyvenimo, ko gero, gali papasakoti tik Filipas. Jis mane prajuokino iki ašarų. Vėliau jis paskambino ir pakvietė mane į karaokę. Po kurio laiko ir vėl susitikome kavinėje“, – tęsia K. Guseva.

View this post on Instagram

Если бы я уснула и проснулась лет так через ....цать и меня спросили, что сейчас происходит в России, я бы не задумываясь ответила - пересматривают пенсионный возраст👵👴 😂 и обсуждают клип "Ибица"🔥@fkirkorov & @nikolaibaskov , который уже набрал более 6,5🍋 просмотров😉! А вам, мои любимые подписчики, предлагаю придумать подпись для фото - самая интересная и позитивная фраза будет оценена и написавший её получит от меня 🎁 #ибица #djkatyaguseva #филиппкиркоров #николайбасков #музыка #съемки #music #movie #cinema #thebest #mylive #конкурс #катягусева Foto @phot.on

A post shared by Katya Guseva ️️ (@vjkatyaguseva) on Sep 13, 2018 at 2:50am PDT

O gruodį vykusiame renginyje K. Guseva jau lydėjo F. Kirkorovo įpėdinius, dukrą Alą Viktoriją ir sūnų Martiną.

F. Kirkorovo šeima itin šiltai priėmė jo naująją simpatiją. Katia greitai rado bendrą kalbą su dainininko artimaisiais. „O jiems įtikti nelengva. Teta Mari visada labai jaudinasi dėl sūnėno, svajoja, kad jis sutiktų savo antrąją pusę, kuri taps jo prieglobsčiu, parama, apsups rūpesčiu jį ir vaikučius. Katiuša jai patiko – ji elegantiška, gera, moka palaikyti pokalbį“, – pasakojo šaltinis iš F. Kirkorovo aplinkos.

Ateivė iš kitos planetos

Pats F. Kirkorovas prisipažįsta, kad K. Guseva jį įkvepia ne tik scenoje, bet ir gyvenime, kas jam itin svarbu. Jekaterina buvo garbinga Lisabonoje švęsto 51-ojo F. Kirkorovo gimtadienio viešnia.

Laisvadienių muzikantai turi ne tiek ir daug, todėl dažniausiai jie bendrauja turų ir gastrolių metu.

„Kai pavyksta ištaikyti laisvą dieną, einame žiūrėti filmų, rengiame gastronomines išvykas į restoranus, renkamės pasivaikščiojimus gryname ore, stengiamės apžiūrėti lankytinas vietas kituose miestuose ir šalyse“, – sako dainininkas. Belieka spėlioti, kaip toliau vystysis F. Kirkorovo ir K. Gusevos santykiai. Starhit.ru pasiteiravo popkaraliaus, ar Katia atitinka jo moters idealą, wday.ru.

„Aš šiuo klausimu neturiu jokių iš anksto nustatytų parametrų ar reikalavimų, juk kiekvienas žmogus kažkuo žavus. Dama turi būti protinga, išsilavinusi ir gerai išauklėta. Idealas – kuomet viskas yra nepriekaištinga. Katia yra tarsi ateivė iš kitos planetos, ji išsiskiria iš žmonių minios. Ji teisinga, likimas jos nelepino, sėkmę ji pasiekė savo jėgomis. Vertinu jos kuklumą, bendravimo kultūrą, mokėjimą išklausyti ir visuomet atrodyti patraukliai. Šiuo metu mums tiesiog gera drauge“, – dėstė F. Kirkorovas.

Nors F. Kirkorovas nėra linkęs atvirauti apie asmeninį gyvenimą, o savo jausmus visada laikė paslaptyje, Katia tikrai privertė jį pasikeisti, o atlikėjų fanai įsitikinę, jog tai gali išaugti galbūt net į santuoką.