Sprodginimą išgyvenusiems žmonėms ir aukų artimiesiems atlikėja parašė: „Galvoju apie jus visus šiandien ir kiekvieną dieną."

„Myliu jos visa savo esybe ir siunčiu jums visą tą šviesą ir šilumą, kuriomis tik galiu pasidalinti šią sunkią dieną", – parašė ji socialiniame tinkle „Twitter". Žinutėje taip pat galima išvysti Mančesterio simbolį bitutę.

Mančesteryje gimęs 22 metų libaniečių kilmės Salmanas Abedi susisprogdino, minioms A. Grande gerbėjų išeinant po jos koncerto 2017 metų gegužės 22 dieną. Per išpuolį žuvo 22 žmonės, dar daugiau nei 800 atlikėjos gerbėjų patyrė „fizinių ir gilių psichologinių traumų", sakė policija.
Mančesterio gyventojai antradienį nešė puokštes gėlių į miesto Šv. Onos aikštę ir kabino ranka rašytus raštelius ant japoninių klevų, „vilties medžių", kurių daugybė buvo prisodinta visame mieste. Viename iš raštelių buvo cituojami JAV episkopalinės bažnyčios vyskupo Michaelo Curry žodžiai, pasakyti šeštadienį vykusiose karališkosiose vestuvėse: „Meilėje slypi galia."
Britanijos princas Williamas ir premjerė Theresa May antradienį kartu su pirmaisiais į išpuolio vietą atvykusiais greitosios pagalbos darbuotojais ir atakos liudininkais turėtų dalyvauti žuvusiųjų pagerbimo apeigose Mančesterio katedroje.

ʎɹɔ oʇ ʇɟǝl sɹɐǝʇ ou

Публикация от Ariana Grande (@arianagrande) 2 Май 2018 в 6:16 PDT

Mančesterio meras Andy Burnhamas sakė, kad šią dieną reikia „susiburti kartu".
Pasak policijos, Mančesterio sprogdintojo bylos tyrime dalyvauja maždaug 100 tyrėjų. Jungtinė Karalystė išdavė arešto orderį S. Abedi jaunesniajam broliui Hashemui Abedi (Hašemui Abedžiui) ir siekia jo ekstradicijos iš Libijos. Tačiau ekstradicijos procesą komplikuoja šiuo metų šalyje tvyrantis politinis chaosas.

i love you

Публикация от Ariana Grande (@arianagrande) 3 Июн 2017 в 9:21 PDT