„Sky News“ skaitytojas iš lūpų dar prieš prasidedant ceremonijai atkreipė dėmesį į aktorių Tomą Parkerį Bowlesą, kuris šviesiaplaukei moteriai tarė: „Nesu pagiriotas šiandien, taigi tai tikrai labai gerai“.

Tikėtina, kad dainininkė Joss Stone šeštadienio rytą kėlėsi anksti ir svajojo apie poilsį: „Aš galėčiau miegoti pakeliui namo“, - savo kompanionei sakė atlikėja.

Kartu su broliu Williamu į bažnyčią pėsčiomis keliavęs jaunikis tarė: „Čia yra tiek, kiek mes galime daugiausiai nueiti“.

Kembridžo kunigaikštis Williamas, bendraudamas su jaunikiu, taip pat nestokojo geros nuotaikos ir leptelėjo: „Tavo kelnės per siauros“.

Netrukus jau šalia altoriaus stovintis ir nuotakos laukiantis Harry savo broliui sušnabždėjo: „Ar ji jau čia?“. Princas Williamas atsakė: „Ne, dar ne“.

Į Šv. Jurgio koplytėlę atvykusi M. Markle buvo palydėta Velso princo Charleso. Nuotaką savo sūnui perdavęs monarchas sulaukė Harry padėkos: „Ačiū, tėti“.

Prieš savo akis būsimą žmoną išvydęs princas nusišypsojo ir tyliai pasakė: „Atrodai tiesiog nuostabiai. Aš toks laimingas“.

Iškart po iškilmingos ceremonijos karališkoji pora patraukė į kelionę su atvira karieta. Į žirgais traukiamą transporto priemonę įlipusi Meghan neslėpė džiaugsmo: „Tai taip smagu“, - ranką prie krūtinės prisidėjusi tarė ji.

25 minučių kelionėje karieta atsipalaidavęs princas Harry pajuokavo apie būsimas linksmybes. „Dabar esu pasiruošęs kokteiliui“, - tarė jis.

Iškart po oficialios dalies jaunavedžiai išrūko į privatų vakarėlį. Šiai daliai pora pasirinko įvaizdį, kuris daugeliui priminė „Džeimso Bondo“ filmus.

Sasekso kunigaikštis su kunigaikštiene iš Vindzoro pilies išvyko elektra varomu Jaguar E-Type Concept Zero automobiliu. Šis automobilio modelis pradėtas gaminti 1968 m.