Modelis Tereza Kačerova savo paskyroje socialiniame tinkle „Instagram" paskelbė atvirą ir labai jautrų laišką mylimajam, kuriame atskleidė, kad pora jau galvojo apie savo atžalas.

Ji taip pat pasidalijo ir iš nuotraukų sukurtu vaizdo įrašu. Jame – akimirkos iš poros laisvalaikio, įrodantys, kaip artimai didžėjus bendravo su mylimosios sūnumi Lucasu.

Avicii, kurio tikrasis vardas Timas Berglingas, rastas negyvas lygiai prieš savaitę Omano Muskato mieste.

„Brangus Timai, pastarąsias kelias dienas laukiau, kada pabusiu iš šio košmaro, laukiau, kad man kas nors pasakytų, kad tai bjaurus pokštas, apmaudi klaida. Panašu, kad pagaliau suvokiu, kas nutiko, suprantu, kad daugiau niekada tavęs nebepamatysiu", – savo 28 mylimajam rašo gražuolė.

Laiške modelis primena kartu praleistą laiką ir kartu kurtus ateities planus.

„Sakydavau, kad Luca neįsivaizduoja savo gyvenimo be tavęs, neprisimena, kaip buvo iki tol. Dabar labai tikiuosi, kad jis prisimins savo gyvenimą SU TAVIMI. Aš būsiu šalia, kad jam priminčiau. Kad jam parodyčiau. Kiekvieną kartą, kai pagalvoju apie ką nors, ko jau nebeturėsime kartu, širdį perveria skausmas. Taip ir nebaigėme žiūrėti Hario Poterio maratono – liko vos vienas filmas.

❤️ Part 1/2

Публикация от Tereza Kačerová (@terezakacerova) 26 Апр 2018 в 7:35 PDT

Taip ir nespėjau įtikinti, kad mūsų dukros vardas PRIVALO būti Serafina. Taip ir nebaigei tatuiruotis savo rankos, kad vidinės jos dalies piešinys tarsi tarp kitko primintų mano veidą. Visada labai stengiausi mūsų santykius išsaugoti tik mums, norėjau, kad jie būtų tik MŪSŲ ir nieko kito. Galvojau pasidalinsiu tuo su visu pasauliu, kai lauksiuosi tavo vaiko. Kaip liūdna, kad tokiems planams nebuvo lemta išsipildyti. Vadinau tave angeliuku. O kad būčiau žinojusi, kad greitai tikrai tokiu tapsi. Paskutiniai tavo man pasakyti žodžiai „Myliu tave". Ir aš TAVE MYLIU. Panašiai kaip „Mexican Coke", tik labiau", – teigiama laiške.

The brightest stars burn out the fastest.

Публикация от Tereza Kačerová (@terezakacerova) 26 Апр 2018 в 7:31 PDT

T. Kačerova – čekų kilmės modelis, užaugusi Vermonte, JAV. Ji nusifilmavo grupės „Maroon 5" dainos „Maps" vaizdo klipe.

DELFI primena, kad Avicii mirė, eidamas 29-uosius metus. Jis buvo rastas negyvas Maskate penktadienį. Muzikanto mirties priežastys nenurodomos, bet yra žinoma, kad Avicii paskutiniais gyvenimo metais sirgo ūmiu pankreatitu, kurį iš dalies sukėlė nesaikingas alkoholio vartojimas. 2014 metais jam buvo pašalinta tulžies pūslė. Garsus švedų didžėjus ir prodiuseris Avicii mirė sulaukęs vos 28-erių. Netektį patvirtino ir jo atstovė spaudai Diana Baron.

„Su didžiuliu liūdesiu pranešame, kad netekome Tim Bergling, dar žinomo kaip Avicii. Jis rastas negyvas Omano sostinėje Maskate šį penktadienį, po pietų vietos laiku. Jo šeima sugniuždyta ir mes prašome visų gerbti jų privatumo poreikį šiuo sunkiu metu. Jokių papildomų pareiškimų nebus", – rašė ji. Aplinkybės ir mirties priežastis kol kas neskelbiama. Avicii buvo tikras šokių muzikos atstovas ir itin populiarus didžėjus. Jis pelnė du MTV apdovanojimus, tapo Billboard laureatu ir buvo dukart nominuotas „Grammy".

Tačiau neseniai paaiškėjo ir tai jau patvirtino didžėjau šeima, jog jis nusižudė. Šį žingsnį paskatino sunki depresija ir priklausomybė.

Pagalbos telefonai:
Psichologinės pagalbos tarnybaTelefono numerisDarbo laikas
Jaunimo linijaBudi savanoriai konsultantai 8 800 28888I-VII, visą parą
Vaikų linijaBudi savanoriai konsultantai, profesionalai 116 111I-VII, 11:00 - 23:00
Linija Doverija (rusų kalba paaugliams ir jaunimui)Emocinę paramą teikia: savanoriai moksleiviai 8 800 77277II–VI, 16.00 - 20.00
Pagalbos moterims linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos profesionalai 8 800 66366I-VII, visą parą
Vilties linijaPagalbą teikia: savanoriai ir psichikos sveikatos specialistai 116 123I-VII, visą parą
Krizių įveikimo centrasKonsultacijos teikiamos per Skype arba atvykus į Krizių įveikimo centrą (Antakalnio g. 97, Vilnius, http://www.krizesiveikimas.lt) 8 640 51555I-V 16.00–20.00, VI 12.00–16.00
Skambučius į visas linijas apmoka SADM iš Valstybės biudžeto lėšų.
Sidabrinė linijaBudi savanoriai konsultantai 8 80080020I-V, 8.00-20.00
Emocinė parama internetu
„Vaikų linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.vaikulinija.ltAtsako per 36val.
„Jaunimo linija“Registruotis ir rašyti svetainėje: http://www.jaunimolinija.lt/laiskaiAtsako per 2 darbo dienas
„Vilties linija“Rašyti svetainėje: http://paklausk.kpsc.lt/contact.php arba vilties.linija@gmail.comAtsako per 3 darbo dienas
„Pagalbos moterims linija“Rašyti el. paštu: pagalba@moteriai.ltAtsako per 3 darbo dienas
Psichologinės konsultacijosRašyti el. paštu: psyvirtual@psyvirtual.lt.Daugiau informacijos svetainėje: http://www.psyvirtual.ltAtsako per 2 darbo dienas
Pagalba nusižudžiusių artimiesiemsRašyti el. paštu: laukiam@artimiems.ltAtsako per 2-3 darbo dienas
Krizių įveikimo centre (Antakalnio g. 97, Vilnius, www.krizesiveikimas.lt) budi psichikos sveikatos specialistai, su kuriais galite pasikonsultuoti atėję arba per Skype be išankstinės registracijos ir nemokamai. Į budinčius psichologus bus galima kreiptis darbo dienomis 16-20 val., šeštadieniais 12-16 val. Darbo laikas: I, III, V 16.00–20.00 Visa papildoma informacija – puslapyje www.klausau.lt Pagalba nusižudžiusių artimiesiems: savitarpio pagalbos grupė, dažniausiai užduodami klausimai, literatūra ir kita naudinga informacija puslapyje artimiems.lt Vaikų ir paauglių krizių intervencijjos skyrius. Veikia visą parą. (8-5) 275 75 64.