Tačiau šeimos atstovas spaudai šiuos kaltinimus pavadino „melagingais ir skandalingais“.

Pippos uošvį Davidą Matthewsą antradienį sulaikė ir apklausė Prancūzijos nepilnamečių apsaugos institucijos tyrėjai. Šaltinio teigimu, jis apklaustas dėl 1998–1999 metais užfiksuoto incidento, dėl kurio skundas pateiktas 2017 metais.

D. Matthewso šeimos atstovas spaudai Didžiosios Britanijos dienraščio „The Daily Mail“ internetiniam portalui teigė: „Davidas Matthewsas šiuos kaltinimus kategoriškai neigia ir vienareikšmiškai atmeta melagingus ir skandalingus teiginius“.

Jo sūnus finansininkas Jamesas Matthewsas pernai gegužę vedė Pippą Middleton, didelio visuomenės dėmesio sulaukusią per 2011 m. vykusias savo sesers Kate ir princo Williamo vestuves.

Davidas Matthewsas gimė Anglijos mieste Roderame ir karjeros pradžioje prekiavo automobiliais, vėliau tapo profesionaliu lenktynininku.

Po didelės avarijos jis ėmėsi verslo ir sukūrė sėkmingą automobilių prekybos salonų tinklą, kurį vėliau pardavė ir tapo nekilnojamojo turto vystytoju.

D. Matthewsui priklauso Karibų jūros Sen Bartelemi saloje esantis prabangus kurortas „Eden Rock“ ir Glen Afriko dvaras Škotijoje.