L. Messi savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nespalvota nuotrauka, prie kurios prirašė: „Sveikas, Ciro! Ačiū Dievui, viskas praėjo puikiai. Mama ir jis jaučiasi gerai. Mes labai laimingi!“

Pagausėjusios šeimos nuotrauka socialiniame tinkle pasidalijo ir L. Messi žmona. „Net negaliu apibūdinti tos meilės, kurią jaučiu tau. Sveikas atvykęs, Ciro“, – prie nuotraukos rašė Antonella.

„Mažasis broliukas atkeliauja“, – tokiais žodžiais futbolininko Lionelio Messi žmona patvirtino, jog laukiasi ir porai gims berniukas. Apie tai moteris taip pat pranešė socialiniame tinkle „Instagram“ dar praėjusių metų lapkritį.

Lionelis Messi su mylimąja Antonella susituokė pernai vasarą. Pora pažįstami daugiau kaip du dešimtmečius, nuo tada, kai Lioneliui buvo vos devyneri.

Po privačios ceremonijos pora, žengdama raudonu viešbučio ir kazino komplekso kilimu priešais šimtus žurnalistų, atrodė laiminga ir atsipalaidavusi. A. Roccuzzo vilkėjo prigludusią, „undinėlės“ silueto suknelę, kurią sukūrė ispanų dizainerė Rosa Clara.

Poros vaikai Thiago ir Mateo per ceremoniją sėdėjo pirmoje eilėje.

Argentinos žiniasklaida tai vadino „šimtmečio vestuvėmis“ Rosarijui – atšiauriam uostamiesčiui šalies šiaurėje, kur L. Messi ir sutiko savo nuotaką.

Lionelio Messi vestuvių akimirkos: