Pokalbių laidoje „The Howard Stern Show" A. Kutcheris papasakojo, kad būsimąją žmoną pirmą kartą pamatė situacijų komedijos „That 70s Show" filmavimo aikštelėje. Tada abu dar buvo paaugliai. Komedijoje jie vaidino porelę (jam tada buvo 19, o jai – 14 metų). Netrukus keliai išsiskyrė, ir jie vienas kito nematė daugybę metų.

A.Kutcheris vedė Demi Moore, o M. Kunis bendravo su Macaulay Culkinu.

Kai 2012 metais abu tapo vieniši, netikėtai susitiko viename vakarėlyje ir nuo to laiko nebesiskyrė.

„Ji man sakė „Tu nepasirengęs naujiems santykiams". Aš jai sakiau „Nesu pasirengęs naujiems santykiams", – pasakoja aktorius ir džiaugiasi, kad abu tuo metu neatsilaikė fizinei traukai.

„Labai juokinga, nes filmavausi filme „Be įsipareigojimų", o ji filmavosi juostoje „Draugiškas seksas", o štai ėmėme ir tuos scenarijus perkėlėme į savo gyvenimą", – teigia kino žvaigždė.

Filme „Be įsipareigojimų" vaidino A. Kutcheris ir Natalie Portman, o „Draugiškame sekse" – M. Kunis ir Justinas Timberlake'as. Abu filmai pasirodė 2011 metais,

„Tuo metu nusprendėme, kad „Štai, susitarėme"", – šypsosi jis.

„Tuo metu rūkiau, rūkiau daug, o ji buvo metusi. Prašė dūmus pūsti taip, kad galėtų įkvėpti. Man tokia mintis patiko. Taigi sutikau jai padėti ir viso vakaro metu tas fizinis atstumas tarp mūsų tirpo, tirpo ir ištirpo. Tai buvo abipusė simpatija. Buvo akivaizdu, kur link viskas eina", – prisimena aktorius.

A.Kutcheris ir M. Kunis pradėjo susitikinėti 2012 metais, 2014 metų vasarį susižadėjo, o 2015 metų liepą susituokė. Pora augina dvejų dukrą Wyatt Isabelle ir šešių mėnesių sūnelį Dimitrijų.

Pirmą kartą abu pasibučiavo dar „That 70s Show" filmavimo aikštelėje. „Mūsų pirmasis bučinys įamžintas seriale. Labai keista. Tada svarsčiau, ar tai iš viso legalu. Labai keistas jausmas. Jai juk buvo 14 metų. Tarsi mano mažoji sesutė", – pasakojo A. Kutcheris.