Ji pasirodė ant raudonojo kilimo „Opera Ball“ renginyje, kuris buvo tiesiogiai transliuojamas per televiziją. Moteris teigia, kad tai buvo jos protestas prieš Ukrainos prezidento Petro Porošenkos dalyvavimą renginyje.

Ant jos torso buvo užrašyta „Porošenka, neškinkis“. Kai ją iš įvykio vietos lydėjo Vienos policijos pareigūnai, ji nesiliovė šaukusi protesto šūkius.

Vienos pokylio akimirka
Foto: Scanpix

Ukrainos prezidentas P. Porošenka – vienas iš kelių tūkstančių ypatingos svarbos „Opera Ball“ svečių. Renginyje taip pat dalyvavo Austrijos kancleris Sebastianas Kurzas, prezidentas Alexanderis Van der Bellenas, Airijos ministras pirmininkas Leo Varadkaras, aktyvistė ir buvęs modelis Waris Dirie ir JAV aktorė Melanie Griffith. Kino žvaigždę pasikvietė statybų magnatas ir vienas iš „Opera Ball“ gerbėjų Richardas Lugneris.

85 metų turtuolis giriasi itin gausiu garsių bičiulių ratu. Prieš tai į puotą jis yra kvietęs Pamelą Anderson, Paris Hilton ir Kim Kardashian.

Kaip ir kiekvienais metais, pokylis prasidėjo 150 debiutančių šokiu. Vėliau svečiams pasirodė operos ir baleto žvaigždės.