Internete pasklido vos kelias sekundes trunkantis vaizdo įrašas, kuriame užfiksuotas į lėktuvą lipantis Donaldas Trumpas. Vėjo kedenami plaukai atskleidė kiek praplikusį jo pakaušį.

„Negaliu nustoti žiūrėti“, „įsivaizduokite, kaip tie plaukai atrodo šlapi“, „tas momentas, kai pamatai Trumpo plaukus, priglundančius prie jo plikės, yra baisiau už bet kokį siaubo filmą“ – tokie ir panašūs komentarai ėmė lietis internautams besidalijant vaizdo įrašu.

Tiesa, kiek anksčiau žiniasklaida išnarstė keisto Donaldo šukuosenos paslaptį. Kaip rašo „New York Post“, prezidento D. Trumpo keista šukuosena slepia operacijos padarinius. Naujoje knygoje „Ugnis ir įniršis: D. Trumpo Baltųjų rūmų viduje“ („Fire and Fury: Inside the Trump White House“) teigiama, jog vyrui plastikos chirurgai atliko procedūrą, kurią renkasi nuplikę pacientai. Operacijos metu nuo galvos pašalinamas odos plotas, kuriame nebeauga plaukai, o patempta viršugalvio oda susiuvama. Tuomet pliko ploto nelieka, tik randas, kurį ir paslepia šukuosena.

Kadangi D. Trumpas vešlia ševeliūra nepasižymi, jis pasirinko „saugųjį variantą“ ir šukuosenos keisti net neketina. Iš susikurto milijardieriaus įvaizdžio šaiposi ne tik karikatūras piešiantys dailininkai bei visas likęs pasaulis. Progos patraukti per dantį nepraleidžia ir Donaldo dukra Ivanka Trump.

„Ji draugams nuolat pašaipiai pasakoja, kokia operacija atlikta tėvui ir kad tokiai jo šukuosenai formuoti sunaudojama išties daug stiprios fiksacijos plaukų lako“, – knygoje, kuri lentynose pasirodys sausio 9 dieną, rašo žurnalistas Michaelas Wolffas.

Jis atskleidžia ir tai, kodėl kartais atrodo, jog D. Trumpo plaukai – oranžinės spalvos. Anot žurnalisto, prezidento kirpėjos naudoja nebrangius ir ne itin kokybiškus plaukų dažus, kuriuos kuo ilgiau laikai užteptus, tuo tamsesnę spalvą galima išgauti.

Tačiau 71-erių prezidentas ne visuomet turi pakankamai laiko ir kantrybės, todėl kartais, nuplovus dažus per anksti, plaukai įgauna oranžinį atspalvį. Beje, JAV prezidento teisininkai siekia užkirsti kelią šios knygos pasirodymui, nes čia neva pateikiami jo administracijai galintys pakenkti įtarimai.

Daugelį metų nesikeičianti D. Trumpo šukuosena – nuotraukų albume: