Trečiadienį R. Pryoro našlė Jennifer patvirtino gandus. Ji teigė TMZ korespondentui, kad velionis vyras visada atvirai kalbėdavo su draugais apie savo biseksualumą ir kad jam nebūtų gėda sužinojus, kad apie jo santykius prabilta viešai.

Jos teigimu, komikas aprašė intymius santykius su vyrais savo dienoraščiuose, kuriuos ji šiais metais ketina išleisti.

„Tai buvo aštuntas dešimtmetis. Narkotikai buvo plačiai vartojami, – sakė Jennifer. – Jei gausiai pavartotum kokaino, bet ką išdulkintum – net radiatorių, o ryte nusiųstum jam gėlių.“

Talentingas komikas R. Pryoras tuokėsi septynis kartus (su penkiomis moterimis), buvo susilaukęs septynių vaikų. Jo mylimosios buvo tokios garsios aktorės, kaip Pam Grier ir Margot Kidder.

Laikomas visų laikų iškiliausiu Holivudo aktoriumi M. Brando buvo vedęs tris kartus, turėjo daug draugių, buvo 11-os vaikų tėvas. Jis neslėpė savo biseksualumo.

1976 m. vienam prancūzų žurnalistui jis pasakė: „Homoseksualumas toks madingas, kad jau nebėra didelė naujiena. Kaip ir daugelis vyrų, aš irgi turiu homoseksualių santykių patirties, man dėl to negėda. Niekada nepaisiau, ką žmonės apie mane galvoja. Jei kas nors įsitikinęs, kad aš ir Jackas Nicholsonas – meilužiai, tegu ir toliau taip galvoja. Man dėl to linksma.“

Marlonas Brando nuotraukose: